آگهی های ویژه و پرستاره: واتر استاپ pvc

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره واتر استاپ pvc

واتر استاپ pvc

 

از جمله مواردی که به واسطه ی مطالعه ی علمی مهندسین وارد بخش ساخت و ساز های بتنی شده و مورد استفاده قرار می گیرد واتر استاپ pvc می باشد . گذر زمان و تاثیر عوامل مختلف بر سازه های ساخته شده از بتن همواره مشکلاتی را در سازه ها نمایان می سازد که نیاز به تحقیق و توسعه بیشتر جهت رفع این مشکلات در ساخت و ساز های بعدی را می طلبد. از جمله مواردی که به واسطه ی مطالعه ی علمی مهندسین وارد بخش ساخت و ساز های بتنی شده و مورد استفاده قرار می گیرد واتراستاپ pvc می باشد.

واتراستاپ pvc

 واتر استاپ pvc چیست و چه کاربردی دارد؟ 

 

واتر استاپ pvc و به صورت کلی واتر استاپ برای آب بندی درز های بتن به کار می رود. واتر استاپ pvc در دو نوع تخت و حفره دار برای در زهای اجرایی و انبساطی ارائه می شود. این نوع از واتر استاپ ها با توجه به کاربردشان در انواع مختلف سازه های بتنی در عرض و ضخامت های مختلفی تولید شده و به باز ارائه می شوند. واتراستاپ ها همچنین بر اساس محلی که مورد استفاده قرار می گیرند به دو نوع کف خواب و دیواری تقسیم می شوند که این دو نوع نیز از عرض و ضخامت متفاوتی بر حسب نیاز برخوردارند.

 

عملکرد آب بندی واتراستاپ pvc به صورت ایجاد مانعی در مسیر آب با حداکثر طول مسیر می باشد همچنین برخی دیگری از این نوع واتراستاپ به وسیله ی انبساط و پرکردن درز ایجاد مانع کرده و درز های موجود را از میان می برند. برخی دیگر نیز بر اساس پر شدن درز بعد از اجرای نهایی سازه طراحی و ساخته شده اند. این سه نوع از واتراستاپ ها برای آب بندی درزها کاربرد دارند.

 

نحوه ی عملکرد واتراستاپ pvc 

واتراستاپ pvc

از دلایلی که موجب تخریب بتن می شود عوامل مخرب موجود در محیط اطراف بتن تقویت شده با میلگرد است. عواملی مانند اکسیژن و رطوبت از پوشش بتن که به حد فاصل سطح بتن تا اولین میلگرد آرماتور گفته می شود عبور کرده و موجب زنگ زدگی سطح میلگرد های استفاده شده برای تقویت بتن می شود. انبساط ناشی از این اکسیداسیون موجب می شود بتن به سمت بیرونی فشار وارده کرده و به مرور زمان دچاره ترک خوردگی شود. که این امر خود روند زنگ زدگی کل مجموعه میلگرد های استفاده شده در سازه را سرعت می بخشد. بنابراین از مقاومت سازه کاسته و آن را به شدت آسیب پذیر می کند. به گونه ای که هر 2 میلی متر کاهش سطح پوشش بتن می تواند به طور میانگین 10 سال از عمر سازه ی بتنی را کاهش دهد.

 

با توجه به موارد اشاره شده نیاز به استفاده از واتراستاپ pvc جهت آب بندی سازه های بتنی برای جلوگیری از نفوذ آب به میلگرد های استفاده شده در راستای افزایش عمر و بهره وری سازه از اهمیت بالایی برخوردار است. به بیانی دیگر اگر بخواهیم سازه هایی ماندگارتر و مقاومتر در برابر انواع عوامل محیطی داشته باشیم می بایستی در ساخت آنها از واتراستاپ ها بهرمند شویم تا ضمن کاستن از تاثیر عوامل طبیعی بر قسمت های مختلف سازه عمر مفید و کارایی آن را در کنار مقاومت بالای آن افزایش دهیم.

 

واتراستاپ pvc که در مراکز معتبری تولید شده باشد دارای مقاومت کششی بالاتر از استاندارد بوده و از امکان نصب آسان در بازه دمایی منفی 20 درجه تا مثبت 70 درجه ی سانتی گراد برخوردار  می باشند. از جمله ویژگی های مثبت این نوع از واتر استاپ ها انعطاف پذیری بالا و مقاومت در برابر ph های قلیایی طی استاندارد های روز جهانی می باشد. وجود موارد مثبت و قابل توجه در این محصول موجب می شود دارای عمری برابر عمر سازه بوده و از عبور آب در طول عمر سازه از درز های اجرایی و انبساطی سازه جلوگیری کند.

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری