آگهی های ویژه و پرستاره: پمپ وکیوم

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده
بازرگانی متحد

0413-4243787، 0411-4243788
درباره پمپ وکیوم

پمپ وکیوم

پمپ وکیوم

پمپ وکیوم یا وکیوم پمپ یا پمپ خلا یکی از ابزارهایی می باشد که امروزه دارای کاربرد بسیاری هستند . برای کاهش فشار در مخازن وسطوحی تعبیه شده اند که نیاز به فشار منفی تا 5 دهم میلی بار نیاز باشد، از پمپ وکیوم استفاده می شود . پمپ وکیوم در صنایع بسیاری استفاده می شود . از جمله :
بیمارستانها برای وکیوم مرکزی 
صنایع وکیوم لیفتنگ برای بلند کردن اجسام
صنایع روغن و شیشه سازی و ...
بسته بندی 
چاپ و بسته بندی
صنایع رنگ
 و ... 

پمپ وکیوم بر اساس میزان فشار هوا به چهار گروه اصلی طبقه بندی می شوند

1- وکیوم پایین

2- وکیوم متوسط

3- وکیوم بالا

4- وکیوم فوق بالا

پمپ وکیوم

که مکانیسم عمل همه وکیوم ها در اصل حرکت دورانی و خارج از مرکز پروانه حول محور پمپ وکیوم در داخل سیلندر  محتوی آب میباشد که سبب تشکیل رینگ آب می گردد .در جهت دوران با ورود و خروج مداوم پره ها در داخل آب، حجم بسته فضای بین دو سرسیلندر ، هر دو پره و جداره داخلی رینگ آب در یکطرف افزایش می یابد ( ناحیه مکش ) و عمل مکش صورت می گیرد و در طرف دیگر کاهش یافته ( ناحیه دهش ) و عمل تراکم انجام می پذیرد.

پمپ وکیوم توسط آب خنک میگردد  که در صورت تغییر دما و رینگ آب و بخار آب یا هوای گرم ظرفیت پمپ تحت تایر قرار گرفته و کاهش میابد که در اینصورت باید شرایط در نظر گرفته و اصلاح شود.

پمپ وکیوم انواع مختلفی دارد و با توجه به انواع دارای کاربرد مختلفی نیز هستند . از پمپ وکیوم برای جابه جایی آب ، مواد شیمیایی ، غذا ، مواد نفتی و ... استفاده می شود .
پمپ وکیوم موجود در صنعت به چند دسته تقسیم می شوند . پمپ وکیوم روتاری پره ای روغنی ، پمپ وکیوم روغنی ، پمپ وکیوم آب در گردش ، پمپ وکیوم خشک ،پمپ وکیوم آبی ، پمپ وکیوم تک مرحله ای ، پمپ وکیوم دو مرحله ای و ....

 پمپ وکیوم روتاری پره ای روغنی

این نوع پمپ از قسمتهای مختلف محفظه ،تیغه گردان ،اگزوز ،دریچه اگزوز، لوله ،فیلتر روغن ،دریچه تزریق روغن ، درجه نشاندهنده میزان روغن ، لوله سوپاپ ،محفظه جمع آوری اضافات ،محفظه گاز بالاست و دریچه گاز بالاست ،بخش ورودی و خروجی هوا و ... تشکیل شده است . تیغه گردان در محفظه داخلی آن که توسط روتور 180 درجه چرخانده میشود و هوا از یک طرف وارد و پس از تولید فشار پایین از سمت دیگر خارج میشود

 

پمپ وکیوم

پمپ وکیوم آب در گردش

این نوع پمپ از دو قسمت اصلی روتور و بدنه تشکیل شده است که حرکت دورانی و خارج از مرکز پروانه حول محور پمپ وکیوم در داخل سیلندر محتوی آب سبب تشکیل رینگ آب شده وعمل خنک کردن پمپ بوسیله آب انجام میگیرد .

پمپ وکیوم آب در گردش کاربرد وسیعی در صنایع کاغذ سازی، نفت ،گاز ،پتروشیمی ،صنایع فولاد ،صنایع غذایی و دارویی ،صنایع نساجی ،صنایع لاستیک و پلاستیک ،حمل و نقل ،صنایع شیمیایی و دارویی و... دارد.

 

پمپ وکیوم خشک

این پمپ نیز  دارای ویژگیهای منحصر بفردی مانند خشک بودن و عدم تماس گاز حامل با روغن، صدای کم ، فشار مناسب، لرزش کم و حجم بسیار متنوع است . .

از این پمپ در پکیجهای سردخانه، چیلرها ، هواسازها و مواردی که نیاز به فشردن گاز با فشار بالا می باشد، استفاده می شود.

حداکثرخلاء آنها 850 میلی بار نسبی ویا 85% وکیوم است.

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری