آگهی های ویژه و پرستاره: درب ضد سرقت

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت از این رو به وجود آمدند که ، همواره مسئله حفاظت از منازل و اماکن با صرف هزینه پایین از مهم ترین دغدغه های انسان امروزی بوده است. امروزه استفاده از درب های ضد سرقت در سراسر جهان بسیار افزایش یافته و بخش عمده ای از درب های منازل و اماکن را به خود اختصاص داده است. در کشور ما نیز درب ضد سرقت با افزایش واردات، و نیز اقدام به تولید درب ضد سرقت در داخال کشور بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است. که این امر باعث کاهش سرقت منازل گردیده است. زیرا دستکاری و تخریب درب های ضد سرقت بسیار مشکل بوده و سرو صدای زیادی نیز تولید میکند.

 

درب ضد سرقت چیست؟

درب ضد سرقت همان گونه که از نامش پیداست، به دربهایی اطلاق می شود که به گونه ای ساخته شده باشند که مانع از ورود سارقان به داخل ساختمان گردند. دانستن این نکته حائز اهمیت می باشد که هیچ دربی در مقابل حملات سارقان صد در صد ایمن نیست. اما درب ضد سرقت به دلیل ساختاری که دارد مقاومت بیشتری در مقابل حملات سارقان از خود نشان می دهد. درب ضد سرقت در مقایسه با دربهای معمولی از چهار چوب مقاومتر و ضخیم تری برخوردار می باشند. که به دلیل نوع فلز به کار رفته در ساخت درب ضد سرقت و ضخامت بالای ورقه ها امکان تخریب و استفاده از اهرم را برای سارقان غیر ممکن نموده است. علاوه بر جنس به کار رفته در ساخت ورقه های درب ضد سرقت، در بین ورقه ها از یک فلز مقاوم تری نیز استفاده شده است تا مقاومت درب ضد سرقت بیشتر از درب های معمولی گردد. اکثر دربهای ضد سرقت به گونه ای ساخت شده است. که عایق صدا و حرارت می باشد، که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی شده و از اتلاف انرژی جلوگیری میکند. بعد از دانستن این که درب ضد سرقت به چه نوع درب هایی اطلاق می شود، در ادامه به بررسی دقیق تر درب های ضد سرقت می پردازیم.

                                            درب ضد سرقت

انواع درب ضد سرقت :

درب های ضد سرقت استاندارد عمدتا شبیه به یکدیگر بوده و تفاوت چندانی با هم ندارند. تفاوت های درب ضد سرقت معمولا در کشور سازنده و شرکت های سازنده درب ضد سرقت می باشد. با وجود رعایت استاندارد ها از طرف شرکت های سازنده، کیفیت ساخت و فلز استفاده شده در ساخت درب ضد سرقت اندکی با یکدیگر متفاوت می باشد. اما به طور کلی درب های ضد سرقت بسیار مشابه هم بوده و عمده تفاوت ها در شکل ظاهری درب ضد سرقت می باشد. به طوری که برخی شرکت ها از ورق های فلزی و آلومینیومی در ساخت رویه درب ضد سرقت استفاده میکنند، اما برخی دیگر از ورق های ام دی اف برای زیبایی هرچه بیشتر درب های ضد سرقت خود استفاده می کنند.

ویژگی های درب ضد سرقت :

درب ضد سرقت نسبت به درب های معمولی ویژگی هایی دارد، که در ادامه به بیان این ویژگی ها می پردازیم:

 1. استفاده از فلزات مستحکم تر در ساخت چهار چوب درب ضد سرقت نسبت به درب های معمولی
 2. ورق های استفاده شده در ساخت درب ضد سرقت در مقابل تخریب و اهرم گیری مقاومت بسیار بالاتری دارند
 3. در ساخت درب ضد سرقت برای افزایش هرچه بیشتر استحکام درب ها ، در بین ورقه های فلزی از یک آلیاژ بسیار مستحکم استفاده شده است تا مقاومت بیشتری در مقابل حملات داشته باشند.
 4. قفل درب های معمولی به گونه ای ساخته شده است، که فقط از یک نقطه به چهارچوب متصل می باشد. اما قفل درب های ضد سرقت از چندین نقطه به چهار چوب وصل میشود. که این عمر باعث بالا رفتن امنیت این نوع درب ها می شود.
 5. زبانه های قفل درب ضد سرقت از آلیاژی ساخته شده است که مقاومت بسیار بالایی حتی در مقابل استفاده از اسید از خود نشان می دهند.
 6. درب های ضد سرقت به گونه ای ساخته شده است که از ورود گرد و غبار به داخل جلوگیری کند. و همچنین این گونه دربها معمولا ضد حریق نیز می باشند.

                                               درب ضد سرقت

راهنمای انتخاب و خرید درب ضد سرقت :

برای خرید درب ضد سرقت ابتدا باید بدانیم درب را برای چه محیطی می خواهیم استفاده کنیم. و اینکه انتظار چه میزان استحکام را از درب ضد سرقت مورد نظر خود داریم. نکته بعدی بودجه در نظر گرفته شده برای خرید درب ضد سرقت می باشد. زیرا درب های ضد سرقت به دلیل تفاوت در شرکت سازنده و کیفیت ساخت قیمت های گوناگونی دارد، بنابر این باید در انتخاب درب ضد سرقت علاوه بر استحکام بالا، قیمتی متناسب با بودجه در نظر گرفته شده باشد.

اما به طور کلی در خرید یک درب ضد سرقت ابتدا باید از جنس ورقه های به کار رفته در ساخت درب اطمینان حاصل نماییم. همچنین جنس و رویه استفاده شده نیز باید متناسب با نیازتان باشد. رویه های فلزی استحکام بالاتری دارند. اما رویه های چوبی از ظاهر زیبا تری برخوردار می باشند. نکته بعدی جنس قفل به کار رفته در ساخت درب ضد سرقت می باشد. که انواع مختلفی دارند برخی از قفل ها به گونه ای ساخته شده است که حتی در مقابل استفاده از انواع اسید ها نیز مقاومت بسیار زیادی دارند.

دقت داشته باشید به دلیل اینکه بسیاری از قسمت های درب ضد سرقت قابل مشاهده نمی باشد و بسیاری از خریداران اطلاعات دقیقی در مورد جنس فلزات ندارند. برخی سود جویان با استفاده از ورقه های با مقاومت پایین و حذف لایه فلزی استفاده شده در بین ورقه های درب ضد سرقت، این درب ها را با قیمت پایین تری ارائه می نمایند. پس بهتر است در هنگام خرید درب ضد سرقت از شرکت های سازنده معتبر و دارای گارانتی خریداری گردد.

 

جمع بندی:

درب های ضد سرقت در کشور های اروپایی با نام درب های ایمن شناخته می شوند. این که در کشور ما این درب های با نام ضد سرقت شناخته می شوند، توقعات بی جا و زیادی ایجاد نموده است.توجه داشته باشید هیچ نوع درب ضد سرقتی کاملا غیر قابل نفوذ نمی باشد. تفاوت درب ضد سرقت با درب معمولی در مدت زمانی است که برای باز کردن درب و نفوذ به منزل نیاز است. در پایان ذکر این نکته ضروری است که ، درب های ضد سرقت در هنگامی که فقط بسته شده ولی قفل نمی شوند فقط یک زبانه به چهار چوب درب متصل می باشد. بنابر این برای استفاده از حداکثر ایمنی درب ضد سرقت بایستی در هنگام ترک محیط درب را حتما قفل نمایید.

 

 

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

 • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
 • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
 • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
 • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
 • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
 • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری