آگهی های ویژه و پرستاره: ساندویچ پانل

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده
درباره ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

 

ساندویچ پانل یا sandwich panel یکی از مصالح ساختمانی می باشد که امروزه طرفداران بسیاری دارد . علت نامگذاری آن به ساندویچ پانل به علت ساختار ویژه آن می باشد . ساندویچ پنل ها به طور کلی از ترکیبات سبکی ساخته می شوند .در دو طرف ساندویچ پانل ها دو لایه فلزی، آلومینیومی ، گالوانیزه و .... تعبیه می شود . در مابین این لایه ها نیز لایه ای عایق قرار می دهند . این لایه عایق کیفیت ساندویچ پانل ها را تحت تاثیر قرار می دهد . 
 

لایه عایق ساندویچ پانل ها می تواند از پلی یورتان ، پلی استایرن ، پشم سنگ ، آلوزینک ، چوب و ..... باشد . هر کدام از این لایه های عایق مزایای خود را داشته و با توجه به پروژه شما مناسبترین نوع آن به شما پیشنهاد می گردد.
 

به همین سبب بهتر قبل از سفارش از افراد متخصص در زمینه ساندویچ پانل مشورت بگیرید .
 

روشی در تولید ساندویچ پانل ها وجود دارد که دیسکانتینیوز نامیده می شود و در این روش علاوه بر ورقه و لایه عایق ، یک لایه نازک از چسب مخصوص هم استفاده می شود که این دو لایه را به هم می چسباند .
 

ساندویچ پانل ها به طور کلی به علت سبکی و مقاومت بالایی که دارند و مزایا دیگرشان بسیار رواج یافته اند و جایگزین مناسبی برای مصالح گذشته شده اند . 
 

از جمله مزایای بالقوه آنها می تواند به موارد زیر اشاره کرد . 
 

مزایای ساندویچ پانل :

- سبکی : ساندویچ پانل ها از وزن سبکی بهره می برند که موجب می شود وزن کل سازه کاهش پیدا کند . - مقاومت بالا : ساندویچ پانل ها با وجود وزن سبکشان از مقاومت بالایی برخوردارند . 
- ضد زلزله : همواره افراد مایل به حفظ امنیت مکان مورد نظر خود می باشند . یکی از مواردی که می تواند آسیب های جبران ناپذیری به ساختمان ها وارد نماید زلزله است . مقاومت پانل های ساندویچی در برابر زلزله را می توان از دیگر مزایای آن ها برشمارد .
- عایق : ساندویچ پانل در برابر رطوبت و حرارت عایق می باشد .
- نصب آسان : یکی از ویژگی های بسیار مناسب ساندویچ پانل ها نصب آسان آنها می باشد . در ساخت ساختمان های پیش ساخته هم می توان از ساندویچ پانل ها استفاده نمود . 
- حمل و نقل آسان : ساندویچ پانل ها به علت وزن سبکشان به راحتی به محل پروژه حمل می شوند . همچنین آنها را به وسیله جرثقیل و کامیون حمل می نمایند .

شرکت های بسیاری نیز در ایران به تولید و فروش انواع ساندویچ پانل ها می پردازند . استفاده از ساندویچ پانل ها نه تنها در ایران بلکه در کشورهای دیگر نیز مورد استقبال قرار گرفته است .

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری