آگهی های ویژه و پرستاره: تخته روسی

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده
درباره تخته روسی

تخته روسی

 

یکی از مصالح ساختمانی که از گذشته های دور در بین مردم رواج داشته است چوب می باشد . در آثار ساختمانی و معماری گذشتگان چوب جایگاه ویژه ای داشته است . همچنین در صنایع مختلف کاربردی بسیاری داشته است . 
یکی از انواع چوب که امروزه در ساخت و ساز به کار می رود ، تخته روسی می باشد . تخته روسی که از جنگل های روسیه وارد می شود دارای کاربرد بالایی می باشد . به طور کلی می توان گفت هر نوع چوب ، تخته ، الوار و ... که از کشور روسیه وارد می شود را چوب روسی می نامند .

تخته روسی

به گفته روانشناسان استفاده از اجزا طبیعت در ساخت و ساز ساختمان موجب ایجاد آرامش شده و تاثیرات مطلوبی بر روی درمان افسردگی دارد . به همین سبب از امروزه از تخته روسی در ساخت و ساز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . از جمله مکان هایی که می توان از چوب و تخته روسی بهره برد اتاق کودکان می باشد .

از تخته روسی هم در داخل منزل و ساختمان به عنوان جزیی از دکوراسیون داخلی ، و هم در خارج از ساختمان برای نما و زیبایی استفاده می شود .
تخته روسی ابتدا در جنگل ها برش داده می شود سپس به کارخانه ها حمل شده و در ابعاد مورد نیاز برش داده می شود . سپس بسته بندی شده و به کشورهای دیگر ارسال می شود .
در زمان قدیم تنها چوب درخت کاج وارد می شد اما امروزه انواع کاج ، نراد ، نوئل وارد می شود .تخته روسی به رنگ سفید مایل به قرمز می باشد و دارای مزایای بسیاری می باشد که موجب شده استفاده از آن گسترش یابد.

 

از جمله مزایای تخته روسی می توان به موارد زیر اشاره کرد . 
 

- میخ خوری و پیچ خوری عالی 
- در هنگام خشک شدن از قابلیت ترک خوردگی کمی برخودار است 
- قابلیت سمباده خوردگی خوب
- سبک
و....

 

تخته روسی

تخته روسی را به علت سبکی بالا می توان از بهترین مواد برای اسکلت ساختمان و درب های ساختمان ها نام برد . در ایران از تخته روسی در صنایع مبلمان نیز بسیار استفاده می شود .
همچنین تخته روسی به علت رنگ یکنواخت خود ، قابلیت انعطاف و شکل پذیری بالا در محوطه و نمای ساختمان بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد .

کاربرد تخته روسی

به طور کلی می توان کاربرد های زیر را برای تخته روسی نام برد :

از تخته روسی در کف سازی پارکت ، دکوراسیون داخلی ، نمای ساختمان ، کابینت های چوبی ، دیوار های جدا کننده ، درب های با روکش های زیبا استفاده نمود . علاوه بر این موارد به طور کلی می توان کاربرد تخته روسی را در موارد زیر بیان نمود .

کاربرد در قالب سازی

کاربرد در اعضای باربر

کاربرد در نما ساختمان

کاربرد در مصنوعات چوبی 

 

خرید تخته روسی

در هنگام خرید تخته روسی باید به مواردی توجه نمایید . از جمله :

میزان عایق بودن آن در برابر رطوبت 

رنگ و زیبایی آن

نوع چوب

شرایط نمونه گیری

قدرت انعطاف و شکل پذیری

وزن پایین 

شرکت های بسیاری در ایران به تولید و فروش تخته روسی می پردازند که با بررسی مواردی که بیان شد می توانید بهترین آن را انتخاب نمایید .

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری