آگهی های ویژه و پرستاره: دستگاه بسته بندی

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی 


بسته بندی یک محصول اهمیت بسیاری در فرآیند تولید تا مصرف دارد . علم بسته بندی علم محافظت از محصول است به گونه ای کمترین آسیب را به محصول وارد نماید . امروزه بسته بندی ها نقش زیادی دارند و در جای جای زندگی ما به چشم می خورند . به دلیل اهمیت این کار و سهولت بخشی به آن دستگاه بسته بندی به وجود آمده اند . 
 

از مواد غذایی و دارویی  تا لوازم خانگی و محصولات پتروشیمی  همگی نیاز  به بسته بندی دارند . وظیفه اصلی بسته بندی محافظت از کالا است تا با کوچکترین تغییری کالا از تولید کننده به دست مصرف کننده برسد . علاوه بر آن یک بسته بندی خوب ، مخصوصا در مواد غذایی باید از طراحی خوبی هم برخوردار باشد و همچنین طرحی متناسب با کالایی که در داخل آن قرار میگیرد ، داشته باشد . 

در زمان گذشته بسته بندی توسط افراد انجام می شد . اما امروزه و با پیشرفت های حاضر و نیاز به سرعت در این کار دستگاه بسته بندی به وجود آمد . دستگاه های بسته بندی مختلفی در بازار موجود است که هر کدام کارایی خاصی را داشته و برای بسته بندی کالاهای خاصی استفاده می شوند . 
 

بسته بندی محصولات به طور کلی به سه دسته تقسیم بندی میشوند .
 

بسته بندی اولیه : این بخش از بسته بندی برای کوچکترین واحد کالا در نظر گرفته شده و در ارتباط مستقیم با محصول می باشد . 
بسته بندی ثانویه  : در این بسته بندی هم ، بسته هایی که با بسته بندی اولیه بسته بندی شده اند را برای محافظت بیشتر بسته بندی می کنند . 
بسته بندی سوم : در صورت که نیاز به بسته بندی در حجم گسترده تری باشد و یا نیاز به حمل بسته بندی به مسافت های دور باشد برای مثال با کشتی از این رده از بسته بندی استفاده می شود . 

 

دستگاه های بسته بندی در ابعاد مختلف و برای کالاهای مختلف از جمله ک کیک ، کلوچه ، دارو ، لوازم تحریر ، قند ، شکر ، ماکارونی ، بستنی و به طور کلی انواع مواد غذایی ، دارویی ، لوازم خانگی و صنعتی در بازار وجود دارد . 
دستگاه بسته بندی ها می توانند هم نیمه اتوماتیک بوده و هم کاملا اتوماتیک . در دستگاه نیمه اتوماتیک مقداری از کار توسط نیروی انسانی انجام می شود و به تبع قیمت دستگاه بسته بندی اتوماتیک بالاتر می باشد .
دستگاه های بسته بندی در توزین های مختلف از جمله دو توزین ، چهار توزین ، هشت توزین موجود می باشد . قبل از خرید دستگاه های بسته بندی به توان مصرفی دستگاه ، ابعاد دستگاه ، سیستم کنترلی ، سرعت بسته بندی و .... توجه نمایید .

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری