آگهی های ویژه و پرستاره: دستگاه لیزر

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره دستگاه لیزر

دستگاه لیزر

دستگاه لیزر برای برش انواع محصولات صنعتی به کار می رود . دستگاه حکاکی و برش یک دستگاه کارآمد و اقتصادی می باشد .  دستگاه لیزر معمولی برای برش نیاز دارد تا توسط قطعه ای کنترل شود تا دقیقا بر روی طرح داده شده حرکت کند و کل مورد نظر را برش دهد.ورود دستگاه لیزر به چرخه برش توانسته است علاوه بر صرفه جویی زیاد در زمان و هزینه ، در جهت تولید محصول با کیفیت تر نیز گامی بردارد.
 

دستگاه های لیزر در انواع ابعاد و اندازه و برای مصارف گوناگون وجود دارند که امکان استفاده از آنها در کارگاه های کوچک نیز فراهم می شود . از دستگاه لیزر برای مهر و پلاک سازی برای شرکت های تبلیغاتی استفاده می شود .
 

در دستگاه لیزر پرتوی لیزر بر روی ماده متمرکز می شود که موجب می شود محل مورد نظر ذوب شده و یا تبخیر شود .  برای تمیز ماندن و سالم ماندن لبه های محل لیزر شده ، پمپ دمنده ای روی دستگاه لیزر تعبیه می شود که با دمیدن باد برش تمیزی را حاصل می کند . 
دستگاه لیزر برای برش فلزات ، الماس ، مواد ساختمانی ، لوله ها ، ورق های مسطح ، قاب سازی، شابلون سازی، مهرسازی، ماکت سازی، صنعت هوافضا ، پوشاک، چوب، چرم، پلاستیک، مبلمان، خودرو، شیشه، آینه، الکترونیک، چاپ، لوازم التحریر ، طلا، نقره، جواهر، استیل، پلکسی گلاس، دکوراسیون داخلی،  نساجی،  هدایای تبلیغاتی، لوازم آرایشی، لوازم ساختمانی، حجاری، اسباب بازی و ... کاربرد دارد.

برای خرید دستگاه لیزر شما باید با توجه به نیازتان دستگاه خود را انتخاب نمایید. برای این کار باید به نکاتی توجه فرمایید از جمله : 
 

- سایز میز کار
- توان تیوپ  
- میز ثابت یا میز برقی بودن

مواردی دیگری که هنگام خرید دستگاه لیزر لازم است به آن توجه کنید گارانتی آن می باشد  و اینکه تمامی قسمت ها شامل گارنتی باشد . همچنین از خدمات پس از فروش شرکت ارائه دهنده اطمینان حاصل فرمایید. 
همچنین برخی از شرکت ها نصب و آموزش دستگاه لیزر را به صورت رایگان انجام می دهند .

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری