آگهی های ویژه و پرستاره: بالکن شیشه ای

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده
شیشه بالکن ماهان جام آذر
درباره بالکن شیشه ای

بالکن شیشه ای

اطلاعات در مورد بالکن شیشه ای

بالکن شیشه ای بالکنی به عنوان محافظ استفاده می شود که جنس آن همانطور که از نامش پیداست از شیشه ساخته میشود. انواع مختلفی هم. پنجره های بالکن شیشه ای اکثرا به صورت ریلی می باشد که باعث راحتی باز شدن آن می شود.

 

 

 

نحوه نصب بالکن شیشه ای

برای نصب بالکن شیشه ای ها باید ابتدا در نظر داشته باشید که به حد کافی جا برای نصبش داشته باشید تنها فضا را برای نصب در نظر نگیرید چون برای نصب این بالکن فضایی هم برای کار کردن باید وجود داشته باشد . بعد محیا کردن همه امکانات لازم می توانید با شرکت هایی که این کار را برای شما می کنند تماس حاصل نموده و اطلاعات خواسته شده را در اختیار شرکت قرار داده و منتظر آمدنشان باشید، نصب این بالکن در شرایط عادی یک روز زمان می برد مگر اینکه شرایط پیچیده یا اندازه آن بزرگ تر باشد.

کارکنان شرکت های معتبر ساخت شیشه بالکن هیچ گونه نیازی به تخریب در دیوار ندارند چون خیلی آسان نصب می شود و بعد از نصب کارمنان نحوه استفاده را برای شما آموزش خواهند داد.

بالکن شیشه ای بیشتر به عنوان محافظ استفاده میشود مزایایی که نسبت به بالکن های معمولی دارد اولا شیشه ای که در آن استفاده میشود ضخامت 8 میلی متری دارد و از نوع سکوریت(نشکن) می باشد که هم امنیت بیشتری دارد هم نوعی عایق محصوب می شود.

 

مزایای بالکن شیشه ای

علاوه بر مزایای امنیتی که گفته شد در بالکن شیشه ای ها نسبت به بالکن های دیگر چون از شیشه استفاده میشود به جای نرده پس جلوی دید هم گرفته نمیشود در هنگام بسته بودن این بالکن از آمدن حشرات مزاحم،پرندگان، گرد و غبار جلو گیری می شود. همچنین شستشوی آسانی هم دارد.

خصوصیات بالکن شیشه ای یا تراس شیشه ای

این بالکن ها در شکل های هندسی مختلفی اعم از : دایره ای ،مستطیلی و... قابل اجراست که باعث جلوه زیبایی می شود که به ساختمان شما می دهد حتی میشود گفت به عنوان نمای ساختمان هم میشود از آن استفاده کرد.

 

برترین مزایای بالکن شیشه ای:

امنیت هم از لحاظ نشکن بودن هم غیر قابل باز شدن از سطح بیرون

شستشوی آسان

عایق صوتی و حرارت

مانع آمدن گرد و غبار به داخل ساختمان

مدرن و بخشیدن جلوه زیبا به ساختمان

استفاده بهینه از فضای ساختمان

 

بالکن شیشه ای 

 

موارد کاربرد بالکن شیشه ای

پنت هاوس،ادارات،ساختمان های مسکونی،گلخانه هاو... از این نوع بالکن ها به عنوان عایق صوتی و حرارتی و همچنین برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل استفاده می کنند.

 

انواع مختلف بالکن شیشه ای

تراس شیشه ای در انواع مختلفی اعم از:دارای قاب آلمیومی و بدون قاب ارائه می شود که در زیر میتوانید فهرستی از آن ها را مشاهده نمایید.

 

در زیر انواع مختلفی از بالکن های شیشه ای را مشاهده خواهید کرد:

بالکن شیشه ای  بدون فریم

در این نوع بالکن شیشه ای های جمع شونده و تاشو وجود دارد که از حفاظی چیزی استفاده نمی شود که باعث میشود جلوی دید گرفته نشود. از شیشه های سکوریت 8 و  10 میلی متری استفاده می کنند.

این سیستم ها به دلیل تاشو بودن باعث افزایش فضا می شوند که در هتل ها،منازل،ادارات و ... استفاده می شود.

بالکن شیشه ای 

 

پارتیشن بالکن شیشه ای متحرک با قاب آلومینیومی

ویژگی پارتیشن بالکن شیشه ای در استفاده از قاب آلومینومی در اطراف آن میباشد. این شیشه بالکنی ویژگی برترش عایق بودنش می باشد که با این که نور خورشید داخل می آید اما بهترین عایق حرارتی محسوب میشود. عایق دربرابر صوت،حرارت و گرد و غبار میباشد.

این سیستم در فضا سازی استخرها،ویلاها،هتل ها،پنت هاوس ها و... استفاده میشود.

 

بالکن شیشه ای 

 

و در پایان از شما عزیزان دعوت میشود که جهت تهیه این بالکن شیشه ای ها هرچه زودتر اقدام نمایید تا خانه ای زیبا و لوکس داشته باشید.

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری