آگهی های ویژه و پرستاره: یخدان یونولیت

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره یخدان یونولیت

یخدان یونولیت


یخدان یونولیت با بهره گیری از خواص و مزایای یونولیت بسته بندی در اندازه های مختلف تولید می شود و  افراد به راحتی می توانند مواد غذایی و داروی خود را برای حمل و نقل در مسافت های طولانی در آن قرار دهند . یونولیت بسته بندی با توجه به خصوصیات خود که عایق حرارتی مناسبی می باشد و همچنین در برابر رطوبت مقاوم می باشد ، ماده مناسبی برای ساخت یخدان می باشد . به همین سبب استفاده از یخدان یونولیت افزایش یافته است .
 

یخدان یونولیت

همواره نیاز به محلی برای نگهداری و حمل مواد غذایی برای جابه جایی های طولانی احساس می شد . با به وجود آمدن یونولیت بسته بندی و ویژگی های مناسب آن برای نگه داری و بسته بندی کالاهای مختلف ، یخدان یونولیت هم به وجود آمد .
 

یخدان های یونولیت با قابلیت عایق بودن و همچنین مقاومت در برابر رطوبت ، می توانند برای حمل و نقل موادی که نسبت به محیط حساس می باشند استفاده شود .
علاوه بر مواد غذایی  ، داروها هم برای حمل و نقل و جابه جایی نیاز به مکانی با شرایط محیطی مشخص و ثابت دارند . از این رو از یخدان یونولیت استفاده می شود .

یخدان یونولیت


یخدان های یونولیتی در ابعاد و کیفیت های مختلفی در بازار موجود می باشد و همچنین طراحی های سفارشی یخدان یونولیت نیاز هر فردی را به این محصولات با ارزش مرتفع می نماید .طراحی و تولید با استفاده از تکنولوژی های نوین و استفاده از درب ها نوین برای این محصولات جوبگوی نیاز بازار می باشد . شما با بررسی ویژگی های آنها می توانید مناسب ترین نوع یخدان یونولیت را سفارش دهید  .

یخدان یونولیت

امکان حمل و نقل انواع مواد فاسد شدنی و حساس و دارو باعث شده بسیاری از تولید کنندگان و افراد امروزه به سادگی از یخدان یونولیت برای حمل و نقل استفاده نمایند . در گذشته حمل و نقل اجناس و محصولات غذایی ، دارویی و کشاورزی به سختی و تا حدی ممکن بود و افراد برای حمل و نقل در مسافتهای طولانی با مشکلات بسیاری مواجه بودند . اما امروزه به لطفا وجود یخدان های یونولیت شما می توانید به سادگی مواد غذایی خود را بدون ترس از خراب شدن و آسیب دیدن در مسافت های طولانی هم حمل نمایید . از یخدان یونولیت در ابعاد بزرگ به عنوان یخچال حمل مواد غذایی و در ابعاد کوچک برای حمل و نقل مواد غذایی  استفاده می شود .

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری