آگهی های ویژه و پرستاره: یونولیت بسته بندی

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره یونولیت بسته بندی

یونولیت بسته بندی

یونولیت بسته بندی ، eps یا پلاستوفوم از مواد بسیار پرکاربرد و مناسب برای بسته بندی انواع کالاهای صنعتی ، غذایی و .. می باشند .
یونولیت بسته بندی یک ماده مطمئن برای بسته بندی می باشد . تولید کنندگان همواره می خواهند محصولات تولیدیشان به درستی و سالم به دست مصرف کننده حتی در دورترین نقاط برسد و در طول مسیر حمل و نقل دچار آسیب یا ضربه نشوند .
برای بسته بندی می توان از مواد گوناگونی استفاده نمود اما مزایای بسیار یونولیت بسته بندی موجب شده افراد  بسیاری به استفاده از آن مجاب شوند . 

یونولیت بسته بندی

هر محصولی در هر زمینه و صنعتی که تولید می شود ، باید بهترین نحوه به دست مصرف کننده برسد و تا مرحله رسیدن به دست مصرف کننده آسیب نبیند . بسته بندی محصول در این مسئله اهمیت بسیاری دارد و باید به گونه ای بسته بندی انجام شود که پس از رسیدن به دست مشتری رضایت آن را جلب نماید . یکی از مواد بسته بندی که از گذشته تا به امروز دارای طرفداران بسیاری می باشد ، یونولیت بسته بندی می باشد .

یونولیت بسته بندی و فوم بسته بندی ( EPS ) توانسته امروزه سهم بسیاری از بازار بسته بندی را به خود اختصاص دهد و شما در اکثر بسته بندی های موجود در بازار یونولیت بسته بندی را می بینید . از یونولیت بسته بندی در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی ، بسته بندی دارو ، بسته بندی لوازم خانگی ، بسته بندی محصولات کشاورزی ، عایق حرارتی ، در صنایع مهندسی عمران و .... از یونولیت استفاده می شود .
 

از مزایای یونولیت بسته بندی می توان به موارد زیر اشاره کرد :
استحکام
وزن سبک
دوام و ماندگاری
عایق حرارتی 
قیمت به صرفه
جذب شوک
مقاومت در برابر رطوبت
مقاومت در برابر حرارت
انعطاف و تطبیق پذیری بالا

یونولیت بسته بندی

یونولیت بسته بندی را می توان به دو صورت تهیه نمود .
 

1- روش برش : در این روش  یونولیت بسته بندی را در ابعاد مختلف به صورت بلوک برش داده می  شوند . این روش از سرعت تولید بالایی برخوردار است .
2- روش قالب سازی :
برای قطعاتی که از پیچیدگی های زیادی برخوردارند برای بسته بندی با یونولیت بسته بندی باید قالبی متناسب با آن ساخته شود  . البته در این روش هم می تواند از قالب های آماده استفاده نمود زیرا بسیاری از قطعات صنعتی از ابعاد و فرم یکسانی ساخته می شوند . اما بسیاری از محصولات دارای فرم مشخص و یکسانی نمی باشند . به همین منظور برای بسته بندی با یونولیت قالبی مخصوص برای آن ها ساخته می شود . 

یکی از مواردی که می تواند به یونولیت بسته بندی شما اعتبار و زیبایی اضافه نماید حک نمودن برند و یا نام شرکت شما بر روی یونولیت بسته بندی می باشد . بسیاری از شرکت های تولید کننده یونولیت بسته بندی این عملیات را برای شما انجام می دهند .

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری