آگهی های ویژه و پرستاره: آسانسور

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره آسانسور

آسانسور

آسانسور ابزار معمولی هستند که مسیر معمولی فضای مختلف را به یکدیگر متصل می کنند.اسانسور ها از اهرم های گوناگونی برای بالابردن افراد و اشیا با وزن متوسط طراحی و ساخته شده اند.چون از اسانسورها باکثرا برای حمل افراد استفاده میشود باید در اسانسور نکات ایمنی را حتما در بهترین شرایط در نظر گرفت. قطعات سیستم  آسانسورها  شامل اجزاء پیچیده ای هستند.مانند اجزای ساختاری، مکانیکی و الکتریکی می باشند.

آسانسور

در هنگام طراحی اسانسور باید همه جوانب را در نظر گرفت.به چند مورد از این ها اشاره می کنیم ایمنی اسانسور ,درب اسانسور ,سیستم باز و بسته شدن درب اسانسور ,سیستم هوشمند تشخیص شی یا فرد در بین دو درب
 آسانسورها اغلب دارای نقش حمل و نقل عمودی در ساختمان های مدرن هستند.  یک دهه پیش تخمین زده شد که در ایالات متحده بیش از نیم میلیون مسافر آسانسور می شوند.
  آسانسورها وقتی آسیب پذیر می شوند که حرکت قوی زمین  یعنی زلزله ساختمان را بلرزاند.
در زلزله های که در زمان گذشته اتفاق افتاده ، اختلالات و زیان های اقتصادی ناشی از آسیب از آسانسورها به علت زلزله ها قابل توجه بوده است. با این حال، اشاره شده است که هر گونه مرگ و میر مستقیم در ارتباط با شکست آسانسور در زمین لرزه در متحده ایالت ها وجود ندارد. 

عملکرد سیستم های آسانسور در ساختمان ها

آسانسور

آسانسورها توسط انواع مختلفی از درب های که کارشان باز و بسته شدن است ,محافظت می شود:
 

 پرده های ایمنی مادون قرمز آسانسور:

این دستگاه ها یعنی پرده های ایمنی مادون قرمز آسانسور مناطق را اسکن می کنند این پرده های ایمنی مادون قرمز آسانسور در مجاورت آسانسور یعنی مجاورت درب های آسانسور  قرار گرفته اند و اگر حضور شی را احساس نمایند به طور خودکار دوباره باز می شود.این پرده های آسانسور جدید ترین ابزار حفاظت از درب و افراد است. 
عکس الکترونیکی آسانسور  این دستگاه ها  دو پرتو نازک را می تابانند تا اگر کسی بین این دو پرتو بود ,قظع پرتو باعث فعال شدن حسگرهای آسانسور شده و سریعا بتواند درب های اسانسور را باز نماید.پرتو اسانسور باعث باز شدن درب می شئد البته همانظئر که گفته شد زمانی که کسی یا چیزی بین پرتو شکاف ایجاد کند. اینها در اسانسور های با اتصالات خاصی به همراه لبه های ایمن مکانیکی استفاده می شود. 
لبه های مکانیکی آسانسور:

لبه های مکانیکی  آسانسور دستگاه هایی هستند که باید تماس فیزیکی فرد ,افراد یا جسم احساس شود تا درب های اسانسور باز و بسته شود.
 

اگر فردی در نزدیکی درب آسانسور است، اگر دکمه باز کردن درب را روی کنترل پنل اسانسور فشار دهد تا آسانسور از حرکت باز ایستد. درب بازکن آسانسور به گونه ای طراحی شده است که در طول چند ثانیه آخر خاموش شود بنابراین در بازکن آسانسور کار نخواهد کرد و نتیجتا هرگز نباید یک فرد یا وسیله ای در مسیر ورودی  اسانسور را بسته باشد.آسانسورها به گونه ای طراحی شده اند که مقدار زمان ایستادن ان ها در هر طبقه باید نبم دقیقه طول بکشد تا عملیات ایستادن اسانسور به ارامی و بدون هبچ استرسی صورت بگیرد. 
 

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری