آگهی های ویژه و پرستاره: کرکره برقی

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره کرکره برقی

کرکره برقی از چه اجزایی تشکیل شده است؟

کرکره برقی

برای اینکه با نحوه ی کار این نوع از کرکره برقی ها آشنا شویم می بایستی با آشنایی به نحوه ی کار قسمت های مختلف این وسیله ی به درک کامل عملکرد آن پی ببریم. پیشرفت تکنولوژی در کنار تاثیر فراوان بر جنبه های مختلف زندگی بشر موجب سهولت در انجام بسیاری از کارهای روزمره در موارد مختلفی شده است. ازجمله ی این موارد، ایجاد سهولت در باز و بسته نمودن انواع کرکره های مغازه ها و پارکینگ هاست. انسان امروزی با تکیه بر دانش فنی خود به سادگی و با استفاده از قدرت سیستم موتوری توانسته است کار باز و بسته نمودن انواه کرکره های سنتی را با سهولت تمام با عنوانی جدید در کرکره برقی خلاصه نماید.

کرکره برقی

اجزای تشکیل دهنده ی کرکره برقی

برای اینکه با نحوه ی کار این نوع از کرکره برقی ها آشنا شویم می بایستی با مطالعه و آشنایی با نحوه ی کار هر یک از قسمت های این وسیله ی به درک کاملتری از نحوه ی عملکرد آن پی ببریم. در این نوشته ضمن بیان اجزای مختلف انواع کرکره برقی به عملکرد هر کدام از آنها خواهیم پرداخت.
 

انواع موتور کرکره برقی :

در انواع مختلف کرکره برقی موتور های متفاوتی از نوع شرکت سازنده به کار می رود و از این جهت می توان این نوع موتور ها را با توجه به نوع عملکردشان به انواع مختلفی تقسیم کرد. اما در نوع کارکرد و نصب این نوع موتور ها در دو نوع ساید و توبلار می باشند. موتور های ساید کرکره برقی در بیرون از شفت قرار می گیرند و بر حسب وزن کرکره مورد نظر در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. و نیز موتور های توبلار در داخل شفت قرار می گیرند و بر اساس نیروی که تولید می کنند به انواع مختلفی تولید می شوند.

قسمت مهم و قابل توجه در این نوع از موتور های مورد استفاده در کرکره برقی این است که این موتور ها نیازی به روغن کاری و نظافت نداشته و با توجه به مکانیسم به کار رفته در آنها از کیفیت و ماندگاری مطلوبی برخوردارند.

شفت کرکره برقی :

برای اینکه نیروی تولید شده توسط موتور موجب بسته و یا باز شدن رول تیغه ی کرکره برقی شود نیاز به انتقال آن به کرکره ی های نصب شده می باشد برای این امر از شفت های مخصوص استفاده می شود که با توجه به نوع موتور استفاده شده در انواع کرکره ها متفاوت است. این قسمت از کرکره برقی نقش مهمی در کارکرد این وسیله دارد.

کرکره برقی
 

ریل کرکره برقی :

برای اینکه رول های کرکره برقی بتوانند به صورت صحیح باز و بسته شوند و در محل نصب جابجا نشده و دچار آسیب نگردند از ریل هایی به شکل یو در دو طرف چپ و راست استفاده می کنند که ریل های کرکره برقی داخل آن فرورفته و از جابجا می شوند. این نوع از ریل ها در انواع و جنس های مختلفی مانند آلومینیم و فولاد تولید می شوند. با توجه به دوام و استحکام بالای ریل های فولادی، به استفاده از آنها در نصب انواع کرکره برقی توصیه می شود.


یوپی اس :

حتما برای افرادی که قصد استفاده از این کرکره ها را دارند سوال ایجاد می شود که در هنگام قطعی برق برای اینکه بتوانیم از این نوع کرکره استفاده کنیم چه کاری می بایستی انجام دهیم؟ پاسخ این سوال در دستگاه یو پی سی خلاصه می شود. این سیستم از دو باطری داخلی بهره می برد که در هنگام قطعی برقف نیروی مورد نیاز موتور را تامین می کند. نصب این سیستم اختیاری است زیرا در کلیه موتور ها ابزاری برای بالا و پایین بردن کرکره در زمان قطعی برق تعبیه شده است.

بخش های فوق شامل قسمت هایی مهم انواع کرکره ها می باشند که شناخت و توجه به آنها در هنگام خرید می تواند مفید و موثر باشد.
 

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری