آگهی های ویژه و پرستاره: شیشه دوجداره

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره شیشه دوجداره

شیشه دوجداره و مزایای استفاده از آن؟

شیشه دوجداره

در سال های اخیر همواره سعی بر انجام کار هایی که بتوان میزان مصرف انرژی را کاهش داد تا ضمن کاستن از هزینه های جاری در مصرف موارد مختلف انرژی نیز اقدام کرد، بوده است. تلاشی که موجب شده است تا ابزار و وسایل مختلف در جهت استفاده بهینه از انرژی تولید و به بازار عرضه گردد. شیشه دوجداره از جمله ی مهمترین موارد در جهت صرفه جویی در مصرف انرژی بوده است.

شیشه دو جداره

از آنجایی که فضای دریافت نور و هوا از مهمترین قسمت ها در سازه های مختلف به شمار می رود پوشاندن این فضاها بدون شک با استفاده از انواع درب و پنجره های مختلف صورت می پذیرد. اما ایا هر نوع از درب و پنجره ها خواهند توانست در مقابل انرژی های مختلف مقاوم بودن و مانع از هدر رفت آنها شوند. پاسخ به این سال منفی است اکثر سازه های قدیمی با بهره گیری از ابزار های سال های پیش موجب می شوند تا انرژی محیط به سرعت از دست رفته و نیاز به تامین چند باره ی آن هزینه ی بالایی را به همراه داشته باشد.

  مزایای استفاده از شیشه دوجداره

اما برخلاف ساخت و ساز های دوران پیشین امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی دیگر برای بخش های مختلف اعم از درب و پنجره ها از سیستم قدیمی استفاده نمی شود. بلکه با بهره گیری از انواع درب ها و پنجره های دوجداره که از شیشه های دوجدار برخوردا می باشند مانع از هدر رفتن انرژی محیط می شوند. این نوع از شیشه ها با توجه به مکانیسم خاص به کار رفته در ساخت آنها موجب می شوند تا تبادل انرژی محیط بیرون درون سازه به حداقل میزان ممکن رسیده و از افت انرژی و هدر رفتن آن مانع می شوند.

شیشه دو جداره

علاوه بر این موضوع استفاده از این نوع از شیشه ها باعث می شود تا محیط داخل سازه در مقابل انواع کرد و غبار های موجود در محیط و یا آلودگی هوای امروزی شهرهای بزرگ ایمن باشد. چرا که این نوع از شیشه ها علاوه بر اینکه مانع از هدر رفتن انرژی می شوند از ورود گرد و خاک  و نیز هوای آلوده به داخل سازه نیز جلوگیری می کنند.

فارغ از این دو مزیت مهم می بایستی به خصوصیت بارز این نوع از شیشه در عدم عبور دادن صدای محیط بیرون به داخل سازه ها اشاره کرد. راحتی خاص و علم به کار رفته در ساختن این نوع از شیشه های مخصوص باعث شده است که شیشه های دوجداره از انتقال سر و صدای بیرون از سازه به داخل آن جلوگیری نماید و محیطی آرام همراه با هوای پاک و عاری از کردو خاک برای شما به ارمغان بیاورد.

این مزیت ها ی مهم در کنار سایر خصوصیت های ریز و درشت شیشه های دوجداره باعث شده از امروزه در اکثر سازه های کوچک و بزرگ شهری از شیشه های دوجداره برای پوشش درب و پنجره های منازل استفاده شود.  

قیمت شیشه دوجداره

با توجه به این موضوع که این نوع از شیشه ها از قیمت بالاتری نسبت به نوع ساده شیشه برخوردارند می بایستی توجه داشت که انتخاب شیشه دوجداره با وجود قیمت بالاتر تضمینی بر عدم هد رفت انرژی خواهد بود که برگشت هزینه اضافی پرداخت شده به شیشه دوجداره از محل صرفه جویی انجام شده در انرژی های مصرفی را به دنبال خواهد داشت. این در صورتی است که عمر مفید این نوع از شیشه ها نسبت به نوع ساده آن نیز بیشتر بوده و از کیفیت مطلوب تری برخوردارند. با این وجود می بایستی توجه داشت که خرید شیشه دوجداره باید از مراکز معتبر عرضه صورت پذیرد. تا انتظار کیفیت مد نظر از محصول مورد نظر برآورده گردد.

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری