آگهی های ویژه و پرستاره: کاتر بتن بر

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره کاتر بتن بر

مراکز خرید و فروش کاتر بتن بر

کاتر بتن بر به عنوان وسیله ای برای ایجاد تغییر در سازه های بتنی استفاده های فروانی در ساخت و ساز های امروزی دارد و اعمال تغیرات در بتن بدون آن ممکن نیست.

کاتر بتن بر به عنوان وسیله ای برای ایجاد تغییر در سازه های بتنی استفاده های فروانی در ساخت و ساز های امروزی دارد و اعمال تغیرات در بتن بدون آن ممکن نیست. با توجه با این موضوع که در سازه های بزرگ ساخته شده از بتن نیز همانند سایر موارد ساخته شده ی دست بشر با گذر زمان ممکن است نیاز به تغییر و اصلاح برخی از قسمت های احساس شود و نیز می بایستی این اصلاح و تغییر  به گونه ای باشد که به سازه و مجموعه تشکیل یافته از بتن آسیب نرساند. نیاز به استفاده از دستگاه کاتر بتن بر بیش از پیش احساس می گردد.

 

از آنجایی که بتن به عنوان مهمترین مصالح امروزه برای ساخت انواع بناها از قبیل برج ها تجاری و مسکونی، ساختمان فرودگاه ها، سازه های سدها، تونل های مترو و غیره به کار می رود به جرات می توان گفت بدون وجود آن پیشرفت بشر در ساخت و ساز به شکل کنونی میسر نخواهد بود. در واقع همه ی سازه ها دست بشر در جهان امروز از بتن که جسمی توپر و یکپارچه بوده و تشکیل یافته از سیمان، شن، ماسه و آب می باشد درست شده است.

                                                 کاتر بتن بر

حال ممکن است بعد از اینکه بتن شکل نهایی را به خود گرفت به اصلاح و تغییراتی نیاز داشته باشد اما سوال اینجاست که آیا امکان تغییر و یا اصلاح در سازه هایی ساخته شده از بتن که از مقاومت بالایی برخوردار هستند وجود دارد؟ همانگونه که گفته شده بتن بعد از اینکه شکل نهایی خود را به دست می آورد جسمی توپر و بسیار سخت می گردد که امکان اصلاح و تغییر در آن مگر با استفاده از دستگاه های کاتر بتن بر مقدور نخواهد بود.

                                                  کاتر بتن بر

کاتر بتن بر چیست و چه کاربردی دارد؟

کاتر های بتن بر با موتور های دیزلی و بنزینی به بازار عرضه می شود و دارای دیسک های الماس ای در سایز های مختلف می باشد با توجه به این ویژگی دستگاه های کاتر بتن بر قادر خواهند بود شیار هایی تا عمق 40سانتی متر بر حسب انواع نیاز ها در پروژه های مختلف را ایجاد نمایند. از جمله مواردی که از کاتر بتن بر استفاده می شود عبارت است از برش و برداشت قسمت های تخریب شده ی کف خیابان ها و سالن های صنعتی بزرگ جهت ترمیم، ایجاد حفره های عبور تأسیسات در کف سالن های مختلف، برداشتن کامل کف پل و یا اصلاح آن ها.

                                                       کاتر بتن بر

مزیت استفاده از دستگاه کاتر بتن بر

دستگاه کاتر بتن بر این امکان را به مهندسان ساخت سازه می دهد تا تغییرات بر حسب نیاز پروژه در بتن به وجود بیاورند. استفاده از دستگاه کاتر بتن بر جایگزین شکل سنتی تخریب شده است. با استفاده از کاتر بتن بر برخلاف شکل سنتی در تخریب بتن آلودگی صوتی ایجاد نمی شود مهمتر از همه دستگاه کاتر بتن بر برفونداسیون ضربه وارد نمی کند و نیز شما با استفاده از دستگاه کاتر بتن بر برشی منظم و دقیق خواهید داشت که از تخریب بی مورد و ایجاد تخیرب در سازه جلوگیری می شود.

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری