آگهی های ویژه و پرستاره: جک درب اتوماتیک

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره جک درب اتوماتیک

جک درب اتوماتیک

جک درب اتوماتیک یکی از مهمترین قسمت های درب اتوماتیک می باشد. جک درب اتوماتیک بیشتر در درب های پارکینگی استفاده می شود. که از یک یا چند لولا تشکیل شده اند. برای انتخاب و خرید یک جک درب اتوماتیک مناسب ، باید ابتدا تعداد لنگه های درب، وزن هر لنگه و عرض لنگه ها را بدانیم سپس با توجه به بودجه در نظر گرفته شده برای خرید جک درب اتوماتیک اقدام به خرید نمود. که در ادامه به بررسی دقیق تر جک درب اتوماتیک خواهیم پرداخت.

انواع جک درب اتوماتیک

جک درب اتوماتیک از نظر کارکرد به دو دسته کلی تقسیم می شوند. دسته اول جک درب اتوماتیک مکانیکی و دسته دوم جک درب اتوماتیک هیدرولیکی. هر دو نوع جک درب اتوماتیک با نصب شدن بر بروی درب لولایی باعث میشوند، تا درب بدون دخالت مستقیم انسان و فقط با استفاده از ریموت کنترل باز و بسته شود. اما تفاوت دو نوع جک درب اتوماتیک در کارایی آنها می باشد. در بیان ساده تر ، جک درب اتوماتیک مکانیکی بیشتر در مواردی به کار می رود که درب وزن کمی دارد. اما جک درب اتوماتیک هیدرولیکی در مواردی که درب، وزن زیادی دارد و یا تعداد دفعات تردد زیاد می باشد به کار می  رود. بنابر این معمولا جک درب اتوماتیک مکانیکی قیمت پایین تری نسبت به جک درب اتوماتیک هیدرولیکی دارند.

جک درب اتوماتیک مکانیکی

                                                                  جک درب اتوماتیک

جک درب اتوماتیک مکانیکی برای درب های سبک تر و باتردد کمتر مثل درب پارکینگ آپارتمان ها و یا درب حیاط خانه ها استفاده میشود. در داخل بازوی جک درب اتوماتیک مکانیکی یک موتور کوچک وجود دارد، که قدرت خودرا به گیر بوکس بازو منتقل می کند. این امر باعث به حرکت در آمدن جک درب اتوماتیک مکانیکی می شود. تا بازو با سرعت تنظیم شده به عقب یا جلو برود. جک درب اتوماتیک مکانیکی از نظر ایمنی بسیار ایمن می باشد و در مقابل هرگونه فشار خارجی مقاومت خوبی داشته و مانع از باز شدن درب می گردد.

 

جک درب اتوماتیک هیدرولیکی

                                            جک درب اتوماتیک

جک درب اتوماتیک هیدرولیکی بیشتر در مواردی که وزن لنگه های در زیاد می باشد و  مواردی که تعداد تردد روزانه زیاد می باشد، مانند درب ادارات و سازمان ها و یا مجتمع های مسکونی و تجاری استفاده می شود. جک درب اتوماتیک هیدرولیکی قدرت زیادی داشته و محدودیتی از نظر تعداد دفعات باز و بسته شدن درب ندارد. استهلاک جک درب اتوماتیک هیدرولیکی بسیار پایین می باشد. اما معایبی نیز دارد که میتوان از مهم ترین آنها به قیمت بسیار بالای جک درب اتوماتیک هیدرولیکی نسبت به جک درب اتوماتیک مکانیکی اشاره نمود. همچنین جک درب اتوماتیک هیدرولیکی نیاز به نگهداری و مراقبت بیشتری داشته و باید به طور مداوم سرویس شوند.

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری