آگهی های ویژه و پرستاره: کارواش اتوماتیک

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره کارواش اتوماتیک

کارواش اتوماتیک

 

کارواش اتوماتیک یک دستگاه صنعتی برای شستشو و نظافت مکانیزه خودرو می باشد . امروزه کارواش اتوماتیک به صورت کاملا اتوماتیک عملیات شستشو خودرو را انجام می دهند . اولین کارواش اتوماتیک در سال 1940 معرفی شد که البته این کارواش نیمه اتوماتیک بود . 
امروزه با پیشرفت های تکنولوژی و طراحی مدل های مدرن استقبال از کارواش اتوماتیک افزایش یافته است و افراد به علت مزایایی که کارواش های اتوماتیک دارند از آن استقبال نموده اند . 
انجام مراحل شستن خودرو در گذشته فرآیند مشکل ، زمان بر و خسته کننده ای بود . اما امروزه کارواش تمام اتوماتیک می تواند جایگزین کارواش نیمه اتوماتیک شود . 

کارواش اتوماتیک
 

کارواش اتوماتیک به علت مزایایش از جمله سرعت و کیفیت بالاتر ، مقرون به صرفه می باشد . مدل های بسیار متنوعی از کارواش اتوماتیک از نظر نوع شستشو و طراحی دستگاه و همچنین نوع خودرو ها در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند اما تمامی این مدل ها دارای مراحل مشخصی می باشد . این مراحل عبارتند از : پیش شستشو ، پاشیدن مواد شوینده ، برس زنی ، آبکشی نهایی و خشک کردن 

مزایای کارواش اتوماتیک :


مسلما ماشینی و اتوماتیک شدن مراحل شستشو موجب شده کیفیت شستشو تا حد زیادی بالا برود و مدت زمان شستشو و خشک کردن کاهش یابد . این روش با محیط زیست سازگار بوده و با توجه به میزان صرفه جویی که در زمینه مصرف آب و مواد شوینده دارد ، مقرون به صرفه می باشد . 

انواع کارواش اتوماتیک :

کارواش اتوماتیک
 

کارواش اتوماتیک را می توان به دو دسته دروازه ای و تونلی تقسیم نمود . تفاوت عمده این روش ها حرکت خودرو می باشد در روش دروازه ای خودرو به صورت ثابت باقی مانده و تجهیزات مربوط به شستشو بر روی دروازه قرار گرفته و حرکت می می کنند . در کارواش اتوماتیک تونلی تجهیزات برس ها و خشک کن به صورت ثابت قرار گرفته و خودرو بر روی نقاله حرکت کرده و شسته می شود ، به علت فضای تونل مانندی که ماشین در داخل آن حرکت می کند این نوع کارواش را اتوماتیک می نامند .
در کارواش اتوماتیک تونلی به علت حرکت اتومبیل به فضای بیشتری نیاز می باشد در صورتی ک این فضا در روش دروازه ای کمتر می باشد . سرعت شستشو در کارواش دروازه ای کمتر می باشد و میانگین شستن خودرو بین 6 تا 14 خودرو در ساعت می باشد . اما در کارواش اتوماتیک تونلی می توان اتومبیل ها را به صورت زنجیره ای عبور داد که همین امر موجب می شود در هر ساعت در کارواش اتوماتیک تونلی بیش از 50 اتومبیل را شستشو داد .

کارواش اتوماتیک بسته به ابعاد می تواند مخصوص خودرو های سواری و خودرو های سنگین مانند اتوبوس باشند . که شما با توجه به نوع ماشین می توانید استفاده نمایید .
 

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری