آگهی های ویژه و پرستاره: قیمت درب ضد سرقت

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره قیمت درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت

راهنمای جامع قیمت درب ضد سرقت

درب ضد سرقت علاوه بر ایمنی در برابر سرقت باید عایق حرارتی و صوتی نیز باشد امروزه با توجه به استفاده از این درب در بیشتر ساختمان ها و اهمیت آن ما قصد معرفی انواع درب ضد سرقت و همچنین قیمت درب ضد سرقت را داریم.

 

قیمت درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت

همانگونه که در ادامه خواهید دید درب ضد سرقت انواعی همچون درب ضد سرقت ایرانی ، چینی و ترک در بازار ایران را دارد که قیمت درب ضد سرقت متفاوت است این تفاوت قیمت درب ضد سرقت به کشور سازنده، مواد به کار برده شده، کیفیت این مواد و عوامل دیگری بستگی دارد.

در میان انواع مختلف درب ضد سرقت، قیمت درب ضد سرقت ترک از همه بالاتر است این قیمت درب ضد سرقت بالا به خاطر کیفیت این درب ها و مقاومت و استحکام آنهاست با اینکه قیمت درب ضد سرقت ترک بالاست اما در بازار طرفداران زیادی دارد زیرا در قبال این هزینه بالا کیفیت خوبی ارائه می دهد که از مزیت های درب ضد سرقت به حساب می آید.

در مقابل درب ضد سرقت ترک، درب ضد سرقت چینی قرار دارد که دارای قیمت کمتری نسبت به درب های ضد سرقت ترک دارند و این به خاطر کیفیت کم این درب هاست البته در بازار درب های ضد سرقت چینی با کیفت هم وجود دارند که قیمتشان از خیلی از درب های دیگر موجود گرانتر می باشد اما امروزه افراد خیلی کمی تمایل به خرید درب های چینی دارند در بازار ایران قیمت درب ضد سرقت چینی بین 400000 تا 4500000 می باشد.

قیمت درب ضد سرقت

 

در نهایت درب های ضد سرقت ایرانی وجود دارند که کیفیت بالایی همچون درب های ضد سرقت ترک دارند اما قیمتی ارزانتر از آنها دارند درب های ضد سرقت ایرانی دارای کیفیت بالا و قیمتی کم هستند.

معمولا مواد سازنده درب های ضد سرقت ایرانی از ترکیه وارد می شود قیمت کم این درب ها در ازای کیفیت بالای آنها نقطه تمایز این درب ها نسبت به دیگر درب های موجود در بازار است که سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص داده است.

درب ضد سرقت چیست؟

درب ضد سرقت هماگونه که از نامش پیداست دارای استحکام بالاتری در برابر سارقان بوده و از اهرم کردن و ورود سارقان جلوگیری می کند. البته این به منزله امنیت صد درصدی نبوده اما در مقایسه با درب های معمولی دارای امنیت بیشتری است که با توجه به قیمت درب ضد سرقت به درب های دیگر وجه تمایز آن مشاهده می شود.

بر خلاف درب های معمولی این نوع درب ها دربرابر اهرم، فشار، هر گونه دستکاری در روی قفل دارای امنیت بیشتری بوده البته این نکته را هم باید اشاره کرد که نحوه صحیح نصب این درب ها و مواد مورد استفاده مرغوب خیلی اهمیت دارد به خاطر قیمت درب ضد سرقت که بالاتر است ارزش امنیت خانه هایتان را داراست.

این درب ها انواع مختلفی دارند که در آپارتمان ها یا خانه های ویلایی استفاده می شوند در آپارتمان های نوساز از اینگونه درب ها استفاده شده است اما باید در انتخاب مدل مناسب هم دقت کرد. در برخی موارد مشاهده شده است که به خاطر عدم رعایت در انتخاب مدل مناسب این درب ها کارایی خود را از دست داده اند. در ادامه قیمت درب ضد سرقت و مارک های مختلف را معرفی خواهیم کرد.

 

ویژگی های درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت دارای ویژگی های زیر می باشند:

درب های ضد سرقت از لایه های مختلفی ساخته شده اند که قیمت درب ضد سرقت به جنس این لایه ها هم بستگی دارد. قیمت درب ضد سرقت با توجه به لایه هایی مثل فلزی، شیشه ای، اک دی اف، اچ دی اف و... متفاوت است. داخل این درب ها اکثرا فلزی است.

 

اتصال درب های ضد سرقت به چهار چوب از نقاط مختلفی همانند گاو صندوق ها هست که قیمت درب ضد سرقت به این ها هم بستگی دارد، دارای 11 زبانه می باشند که در سه جهت مختلفند.

 

 

فضای خالی درب ضد سرقت با پشم سنگ پر میشود که این هم در قیمت درب ضد سرقت اثر گذار است و باعث عایق صدا و حرارتی شدن آن میشود.

لولا در اکثر درب های ضد سرقت مخفی میباشد که باعث عدم اهرم کردن درب به وسیله لولا میشود که قیمت درب ضد سرقت به این دلایل بالا می رود.

با توجه به قیمت درب ضد سرقت این درب ها دارای نوارهایی در اطراف هستند که درز این درها را گرفته و عایق صوت بودن آنها را به حداکثر رسانده است چون صوت از هر جا که هوا بتواند عبور کند رد میشود.

ضخامت ورق به کار رفته باتوجه به قیمت درب ضد سرقت که بالاست بیشتر است که این خود گویای استحکام و امنیت بالای آن است.

قیمت درب ضد سرقت به خاطر ضد آب بودن آن هم می تواند باشد.

قفل های شب بند با توجه به قیمتی که دارند در قیمت درب ضد سرقت تاثیر گذارند.

برخی از درب های ضد سرقت دارای زنگ تعبیه شده روی خود هستند که این خود هرچند نا چیز در قیمت درب ضد سرقت تاثیر دارد.

قیمت درب ضد سرقت

 

فریم انتظار درب ضد سرقت

حال به بررسی تاثیر فریم انتظار در قیمت درب ضد سرقت می پردازیم که در پایین باید نصب شود.

ابعاد قوطی مورد استفاده با توجه به قیمت درب ضد سرقت متفاوت است اما زیاد نباید کم باشد در این مورد با مشاوران مشورت کنید.

ابعاد داخل به داخل فریم انتظار باید از پشت تا پشت باید یک سانتی متر بیشتر باشد و قیمت درب ضد سرقت با توجه به این فریم ها بالا و پایین می شود که باید درست و کاملا شاقول نصب شوند.

 

قیمت درب ضد سرقت

در هنگام کف سازی دقت کنید که پایین درب را کف سازی نکنید. قیمت درب ضد سرقت با توجه به ابعاد آن نیز متفاوت می تواند باشد.

انواع درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت به انواعی همچون آپارتمانی و ویلایی تقسیم میشود که در زیر یکی از این نوع درب های ویلایی را می توانید مشاهده کنید.

 

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری