آگهی های ویژه و پرستاره: کاتر آسفالت بر

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره کاتر آسفالت بر

انواع کاتر آسفالت بر موجود در بازار ایران

کاتر آسفالت بر

در این مقاله قصد داریم تا به صورت مفصل به نقد و بررسی انواع کاتر آسفالت بر پرداخته و کارایی هر کدام را مورد بررسی قرار دهیم. با توجه به این نکته که تامین سوخت مصرفی انواع کاتر آسفات بر برای استفاده در انواع پروژه های با توجه به شرایط تهیه سوخت در حال حاضر می تواند مشکل ساز باشد، دقت در انتخاب کاتر آسفالت بر با منبع سوخت که بتوان آن را به راحتی تامین کرد می بایستی مورد توجه قرار بگیرد.

انواع مختلف کاتر آسفالت بر

کاتر آسفالت بر
 

در حالت کلی انواع کاتر آسفالت بر را می توان از جهات مختلف به انواع گوناگونی تقسیم کرد. اما در بازار کنونی این وسیله به دو نوع بنزینی و دیزلی تقسیم بندی می شود. حال آنکه این دو نوع تقسیم بندی صرفا بر اساس منبع انرژی دستگاه بوده و هیچ پرداختی به قدرت و سیستم آن نمی شود. در حالی که اگر بخواهیم از لحاظ کارکرد به تقسیم بندی انواع کاتر آسفالت بر بپردازیم می توانیم به مولفه هایی مهمتر بپردازیم که عبارتند از :

موتور به کار رفته در این انواع کاتر آسفالت بر می تواند بسیار مهم و حائز اهمیت باشد. با توجه به اینکه نقش اصلی یک دستگاه کاتر آسفالت را موتور آن به عهده دارد هر چه قدر این موتور پر قدرت بوده و بتوان نیروی زیادی را ایجاد کند خواهد توانست در بهبود عملکرد دستگاه موثر باشد. در این مورد نمی توان گفت که چه نوع موتور هایی در این نوع از محصول به کار می رود زیرا شرکت های مختلف تولید کننده ی این محصول از موتور های مختلفی برای انواع کاتر آسفالت بر ساخته شده توسط شرکتشان استفاده می کنند. اما در هنگام خرید این محصول می توان از نوع موتور آن اطلاع حاصل نموده و از دستگاهایی که از موتور پرقدرت در درون خود بهره می برند خرید کرد.

کاتر آسفالت بر


ابعاد برشی که هر دستگاه ایجاد می کند متفاوت با سایر دستگاه های مشابه می باشد. برای نمونه برخی از این دستگاه ها برشی با ابعاد 15 سانتی متر ایجاد می کنند که متفاوت با دیگر دستگا هاست که ابعادی برشی بزرگ تر یا کوچک تر از این اندازه دارا می باشند. بنابراین توجه به این نکته می بایستی مورد توجه خریداران این نوع دستگاه ها باشد که هدف از خرید این نوع دستگاه ها ایجاد برشی در چه اندازه می باشد و چه استفاده ای از این نوع دستگاه خواهد داشت سپس اقدام به خرید از میان انواع مختلف این دستگاه نمایند.
شاسی مورد استفاده در انواع کاتر آسفالت بر با یکدیگر متفاوت است. با توجه به تولید انواع کاتر آسفالت بر در شرکت های مختلف توجه به این نکته می بایستی مورد توجه قرار بگیرد که شاسی مورد استفاده در دستگاه مورد نظر از چه نوع شاسی بوده و آیا استحکام و قابلیت مورد نیاز ما را دارد یا خیر. 

این موارد نمونه ای از تفاوت هایی بود که انواع کاتر آسفالت بر با یکدیگر داشته و کیفیت آنها با توجه به موارد به کار رفته در آنها با یکدیگر متفاوت است. بنابرین فارغ از توجه به این نکته که دستگاه مورد نظر از چه نوع سوختی برای کار استفاده  می کند می بایستی مواردی مهم تر در خرید این نوع دستگاه ها مورد توجه قرار گیرد. تا بتوانیم از این دستگاه در پروژه ی مورد نظر به خوبی بهره مند شویم.
در کنار موارد مورد بحث توجه به شرکت های سازنده و خرید از مراکز معتبر عرضه این نوع از دستگاه ها بسیار مهم بوده و می طلبد از مراکزی خرید نماییم که از امتیازاتی مانند پشتیبانی فنی، تامین قطعات و راهنمایی لازم جهت استفاده بهتر از دستگاه مورد نظر را دار باشد.

 

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری