آگهی های ویژه و پرستاره: کابینت دستشویی

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره کابینت دستشویی

کابینت دستشویی

امروزه طراحان دکوراسیون داخلی با  تکیه بر دانش فنی توانسته اند به تولید و ارائه انواع مختلف کابینت دستشویی جهت استفاده در ساختمان های مختلف بپردازند.

از مهمترین قسمت های یک ساختمان عبارت است از سرویس بهداشتی آن، هرچه قدر این قسمت از ساختمان زیباتر و پاگیزه تر باشد خواهد توانست بر جذابیت ساختمان و منزل مورد نظر بیفزاید. از این رو طراحان دکوراسیون داخلی با  تکیه بر دانش فنی توانسته اند به تولید و ارائه انواع مختلف کابینت دستشویی بپردازند.

کابینت دستشویی

کارایی کابینت دستشویی

از آنجایی که در سرویس های بهداشتی اقلام مورد نیاز برای نظافت می بایستی در دسترس باشد نیاز خواهد بود این موارد در داخل وسیله ای به شیوه ی منظم نگهداری شود تا ضمن اینکه از آشفتگی و بی نظمی جلوگیری می شود به نظافت هرچه بیشتر سرویس بهداشتی نیز کمک کند. اما آیا می توان از هر نوع وسیله ای در سرویس های بهداشتی برای جاگذاری سایل بهره برد؟
پاسخ به این سوال می طلبد به این نکته توجه کنیم که در سرویس های بهداشتی وسیله های موجود همواره در معرض برخورد با آب قرار خواهند گرفت پس توجه به این نکته ضروری خواهد بود که در انتخاب وسیله ی مورد نظر می بایستی توجه داشت که نسبت به برخورد آب عکس المعل تخریبی نداشته باشد. از سویی دیگر فضای کم موجود در سرویس های بهداشتی می طلبد که این وسیله بسیار کوچک و در عین حال جادار باشد در کنار این موارد توجه به زیبایی و ماندگاری نیز از جمله موارد مهم به شمار می رود.


پاسخ این سوالات تنها در کابینت دستشویی خلاصه می شود. البته این وسیله خود در شکل ها و اندازه های مختف تولید و به بازار عرضه می شود اما اغلب کابینت های دستشویی تولید شده دارای ظاهری لوکس هستند که به نمای کلی سرویس های بهداشتی ظاهری زیبا می دهند. جنس به کار رفته برای تولید این دسته از کابینت سرویس بهداشتی از نوع مقاوم در برابر آب است که علاوه بر ماندگاری بالا به حفظ نظافت و ایمنی محیط مورد استفاد نیز می افزاید.


علاوه بر موارد مهم که در متن فوق به آنها اشاره کردیم استفاده از طرح هایی که ضمن جاداری، فضای کمی را نیز اشغال می کنند باعث رغبت بیشتر برای استفاده از این نوع کابینت دستشویی شده است. این نوع از کابینت ها معمولا در یک ساز های مختلف و در سه تیکه به بازار ارائه می شوند که دارای آینه ، روشویی و کابینت که با نظم و ساختار متناسبی در کنار یکدیگر قرار می گیرند.

کابینت دستشویی

انواع کابینت دستشویی
 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی مهندسان توانسته اند انواع مختلفی از کابینت های دستشویی را در اندازه های مختلف تولید کنند. برخی از این کابینت ها لوکس بوده و علاوه بر اینکه نقش ذاتی خود را ایفا می کنند از نقوش برجسته ای در بدنه ی خود برخوردارند که مناسب برای استفاده در مجموعه های با ساختار لوکس هستند.
 

برخی دیگر از این کابینت های دستشویی که از ساختاری مدرن برخوردارند و برخلاف مدل لوکس آن از ظاهری ساده  یکدست برخوردارند که از قیمت مناسب تری نسبت به مدل لوکس نیز برخوردارند. استفاده از انواع مختلف این نوع کابینت دستشویی می تواند بر حسب نیاز شما متفاوت باشد.
 

همچنین برخی تولید کنندگان برای اینکه به محصولات تولید شده حالت متفاوتری داده و گوی رقابت را از سایر تولید کنندگان بربایند در قسمت های مختلف آن آپشن های متفاوتری را نصب می کنند برای مثال برخی از در قسمت کابینت کناری قسمت های نگهداری وسایل بهداشتی را با شیشه از یکدیگر جدا می کنند و جزئیاتی از این قبیل که موجب بهتر دیده شدن کابینت در نمای ظاهری می شود.
 

دقت در خریداری کابینت نمی بایستی به ظاهر آن خلاصه شود بلکه می بایستی از مواد و وسایل به کار رفته در آن نیز دقت کنیم برای دقت کنیم از لولای آرام بست در درب ها استفاده شده باشد که باز و بسته کردن آن به سهولت و راحتی انجام گیرد و نیز آینه و شیشه های به کارفته که از جنس های مرغوب موجود در بازار باشند. توجه به این نکات باعث خواهد شد کابینت خریداری شده از کیفیت و ماندگاری مطلوبی برخوردار باشد.
 

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری