آگهی های ویژه و پرستاره: قیمت انواع کاغذ دیواری

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره قیمت انواع کاغذ دیواری

قیمت انواع کاغذ دیواری

امروزه کاغذ دیواری ها با توجه به دلیل تنوع دررنگ و طرح مختلف به یکی از بهترین انتخاب ها برای پوشش دیوار و ایجاد فضای جذاب در دکوراسیون خانه ها تبدیل شده است.

قیمت انواع کاغذ دیواری

اهمیت فراوانی است و مهندسین همواره سعی می کنند در این امر بهترین نوع طرح ها و مواد را برای ایجاد زیبایی در سازه های خودشان استفاده کنند. از جمله ی مهمترین موارد برای ایجاد یک فضای زیبا برای دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری ها می باشند.
امروز  کاغذ دیواری در تبریز و دیگر شهرها به یکی از بهترین انتخاب ها برای پوشش دیوار و ایجاد فضای جذاب در دکوراسیون خانه ها تبدیل شده است. امکان نصب اسان و سریع، امکان شستشو، ماندگاری بالا و مهمتر از همه زیبایی بصری که کاغذ دیواری با در بر داشتن طرح ها  و رنگ های متنوع در فضای زندگی ایجاد می کند از دلایلی هستند که استفاده از این محصول در طراحی های مختلف دکور اسیون داخلی بسیار پرکاربرد کرده است.
وجود تنوع در طرح و رنگ این محصول باعث شده است که مخاطبان و مهندسین امر دکوراسیون داخلی علاقه ی بیشتری به استفاده از این نوع محصول در تزئین فضای داخلی و ایجاد محیطی هایی زیبا با طرح هایی متنوع داشته باشند. علاوه بر ویژگی مهم تنوع رنگ و طرح امروزه کاغذ دیواری ها دارای ویژگی های مهم دیگری نیز می باشند که موجب رغبت بیشتر افراد برای استفاده از آنها در دکوراسیون داخلی منزلشان می شود.

مهمترین ویژگی های کاغذ دیواری های مرغوب
 

قابلیت شستشو کامل حتی با مواد شوینده رایج و مورد استفاده در منزل. با این ویژگی دیگر نگران این نخواهید بود که لکه های ایجاد شده در دیوار های منزلتان را چگونه پاکنید با استفاده از این محصول به راحتی می توانید تمام لکه های ایجاد شده را با آب و مواد شوینده از روی دیوار بشورید
مقاومت در برابر کشش و کسیختگی باعث می شود بتوان از کاغذ دیواری ها در دیوار های پیش ساخته ی کچی معروف به Drywall استفاده کرد.
قابلیت مهم که در کاغذ دیواری های مرغوب موجود است امکان ترمیم قسمت های آسیب دیده بدون نیاز به تعویض کامل قطعه ی کاغذ می باشد. قابلیت بسیاری مهمی که باعث می شود دیگر با ایجاد خرابی های کوچک در کاغذ دیواری متحمل هزینه های زیادی برای تعمیر آن نشویم.
ویژگی مهم و منحصر به فرد ایجاد شده در کاغذ دیواری های مرغوب مقاومت این نوع از کاغذ دیواری ها در برابر حریق می باشد به گونه ای با عمل کند سوزی باعث می شود دامنه ی حریق گسترش نیابد.

کاغذ دیواری
 

در نوع خاصی از کاغذ دیواری ها با بهره بدن از ویژگی آکوستیک می توان به کاهش صدا ی محیط نیز کمک کرد که مناسب برای استفاده در محیط های عمومی بوده و قابلیت موثر و بالایی دارد.
برخلاف سایر مواردی که برای پوشش دیوار در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد کاغذ دیوار ها میزان زمان کمتری برای اجاره در پروژه های مختلف را به خود اختصاص می دهند که باعث می شود در کمترین زمان مکان های با وسعت بالا آماده ی بهره برداری کرد.
از جمله ی مهمترین ویژگی های هر محصول میزان ماندگاری آن محصول می باشد کاغذ دیواری های مرغوب نیز که بر اساس استانداردهای روز جهان تولید شده اند از طول عمر بالایی برخوردارند و می توانید با اطمینان آن را برای اجرا در پروژ های مختلف استفاده کنید.

 

انواع کاغذ دیواری


اگر بخواهیم کاغذ دیواری ها را بر اساس رنگ  و طرح طبقه بندی کنیم می بایستی بی نهایت از انواع کاغذ دیواری ها را نام ببریم. در واقع هر سلیقه و هر طرحی که در ذهن شما به وجود بیاید یک نوع از طرح و رنگ این محصول را تشکیل خواهد داد زیرا دستگاه های پیشرفته ی کنونی امکان تبدیل هر طرح و رنگی به محصول نهایی را دارا می باشند. اما این محصول می تواند از جهت جنس به کار رفته و کاربرد های متفاوتی که برای آن تعریف می شود دارای انواع مختلف باشد.

برای مثال نوعی از کاغذ دیواری ها امکان شستشو را ندارند به این جهت از قیمت پایین تری برخوردارند. در مقابل نوع دیگری دارای روکش های خاصی می باشند که امکان شستشو این نوع از کاغذ دیواری را فراهم می کند. همچنین نوع خاصی از این محصول وجود دارد که از یک لایه روکش پی وی بهره می برد که امکان گردگیری با یک دستمال مرطوب را دارا می باشد. همچنین در برخی از کاغذ دیواری ها نوعی الیاف بدون رنگ به کار می رود که جهت پوشاندن عیوب دیوار بوده و به تعداد دفعات مختلف قابلیت رنگ  آمیزی دارند.

 

قیمت انواع کاغذ دیواری
 

در بازار کنونی کشور ما این محصول در طرح های مختلفی ارائه می شود ، قیمت کاغذ دیواری  بر حسب کیفیت موجود در آن  متفاوت است . بهترین راه برای خرید محصولی با کیفیت و قیمت مناسب ارتباط با مراکز معتبر فروش این کاغذ دیواری خواهد بود که ضمن دریافت کاتالوگ و طرح های مختلف محصول از قیمت محصولات نیز آگاهی یابیم.
 

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری