آگهی های ویژه و پرستاره: قالیشویی اتوماتیک

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره قالیشویی اتوماتیک

قالیشویی اتوماتیک

یکی از مشاغلی که مخصوصا قبل از ایام عید مورد توجه مردم قرار می گیرد قالیشویی اتوماتیک می باشد . قالیشویی اتوماتیک با مدرنیته شدن امور بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد . در زمان های گذشته مردم خود به شستن فرش های خود اقدام می کردند و در حیاط های خود فرش های خود را می  شستند ، اما با پیشرفت ها و ماشینی شدن کارها و همچنین کمبود وقت بسیاری از افراد فرش خود را به قالیشویی اتوماتیک می سپارند . 

قالیشویی اتوماتیک
 

قالیشویی های اتوماتیک با بهره گیری از افراد متخصص در شستن انواع فرش تخصص داشته و با رعایت نکاتی مانع از آسیب رسیدن به بافت و رنگ فرش می شوند . البته بهتر است در انتخاب قالیشویی دقت نموده و قالیشویی انتخاب کنیم که با بهره گیری از نیروی انسانی مجرب کمترین آسیب را به فرش وارد نماید .
 

محیط قالیشویی را می توان به دو قسمت تقسیم نمود . بخش اول شستشو و آبگیری و بخش دوم فضای خشک کن و انبار 
 

قالیشویی ها معمولا دارای سه انبار هستند . انباری برای نگهداری مواد شوینده ، انباری برای فرش های کثیف و انباری برای فرش های تمیز 
 

فرش ها پس از ورود به قالیشویی اتوماتیک ابتدا به انبار برده می شوند تا طبق برنامه زمانی مشخص به بخش شستشو برده شوند به همین سبب نیاز به فضایی برای نگهداری فرش های کثیف می باشد .
در مرحله شستشو باید از موادی استفاده نمود که در عین تمیز نمودن فرش کمترین آسیب را به بافت و رنگ فرش بزند . پس از شستشو اگر قالیشویی اتوماتیک در منطقه گرمسیر باشد صرفا پهن کردن فرش ها در مقابل نور خورشید کافی می باشد اما در غیر این صورت نیاز به فضایی برای آبگیری و خشک کردن می باشد . که در این مرحله از گرمخانه و یا حرارت هیتر استفاده می شود . استفاده از آبگیر سرعت و کیفیت را بالا برده و فرش دچار زردی نخواهد بود .

 

به طور کلی می توان گفت قالیشویی اتوماتیک از سه دستگاه اصلی تشکیل می شوند . 
گردگیر
شستشو 
آبگیر 


قالیشویی اتوماتیک

در مرحله گردگیری می توان از دو روش استفاده نمود . روش اول که آن را روش ضربه ای می نامند ، توسط تسمه آهنی و یا لاستیکی به فرش ضربه می زنند تا گردو خاک آن گرفته شود که به دو کارگر هم نیاز است .  این روش باید با دقت انجام شود زیرا ممکن است خساراتی را به فرش وارد نماید .
روش دوم که به گردگیری دورانی معروف است چندین فرش در داخل گردونه ای قرار داده شده و تقریبا به مدت 15 دقیقه می چرخد . این روش روش مناسب تری می باشد . زیرا هم احتمال آسیب رسیدن به فرش وجود نداشته و هم به کارگری نیاز نیست . 

مرحله بعد فرش ها به بخش شستشو وارد شده و با دقت شسته می شوند و لکه های موجود نیز پاک سازی می شوند . پس از شستشو فرش ها وارد آبگیر می شوند و درصد بالایی از آب آنها گرفته می شود . برای مابقی رطوبت باقی مانده بر روی فرش نیز در صورت وجود فضا مناسب در مقابل آفتاب پهن می شود . در غیر اینصورت در گرمخانه قالیشویی اتوماتیک این کار انجام می شود . در گرمخانه هوای گرم و خارج نمودن رطوبت موجب خشک شدن کامل فرش می شود .
 

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری