آگهی های ویژه و پرستاره: فر ریلی پیتزا

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره فر ریلی پیتزا

فر ریلی پیتزا

 

از غذاهای محبوب در اکثر کشور ها پیتزا می باشد . برای تولید پیتزا از فر های مخصوص می توان استفاده نمود فرهای پیتزا را می توان به دو دسته فر صندوقی پیتزا و فر ریلی پیتزا تقسیم بندی نمود . هر کدام از آنها رپدارای مزایا و معایب مخصوص خود می باشد که با توجه به نیاز تان می توانید انتخاب و خریداری نمایید . 
مهم ترین تفاوت بین فر ریلی پیتزا با فر صندوقی پیتزا در چگونگی پخت آنها می باشد . در فر ریلی پیتزا هوای داغ با فشار از بالا به پیتزا وارد می شود و در فر صندوقی حرارت از پایین به بالا می رود.

فر ریلی پیتزا

فر صندوقی پیتزا نیاز به پرسنل و نیروی فنی با تجربه ای دارد . در صورتی که نحوه کار با فر ریلی راحت تر بوده و نیاز به پرسنل ماهر ندارد . زمان پخت در فر ریلی پایین تر می باشد . از لحاظ قیمت نیز فر صندوقی دارای قیمت پایین تری به نسبت فر ریلی می باشد .

از جمله ویژگی های فر ریلی پیتزا که تونلی نیز نامیده می شود کیفیت پخت یکنواخت می باشد . پیتزا در این فر به صورت کامل با حفظ طعم پخته می شود.
فر ریلی پیتزا دارای دریچه ای برای تنظیم سطح زیر و روی پیتزا به صورت مستقل از هم می باشد . فر ریلی فضای زیادی را اشغال نمی کند و دارای انواع مختلفی با ابعاد مختلف می باشد . همچنین شما می تانید ظرفیت تولید را انتخاب نمایید . 

فر ریلی پیتزا
 

جابه جایی فر ریلی پیتزا نیز مشکل نبوده و و با وجود چرخ این امر به سهولت انجام می پذیرد . ارتقا آن به طبقات بیشتر تا سه طبقه نیز از دیگر ویژگی های مثبت فر ریلی می باشد .
جنس مرغوب فر های پیتزا استنلس استیل بوده که به صورت دو جداره می باشد . همچنین وجود عایق حرارتی با توان گرمایی بالا موجب عملکرد بهتر و پخت مناسب تر می شود .
در فر ریلی پیتزا شما می توانید مدت زمان و دمای پخت را انتخاب نموده و به سهولت به تولید تعداد زیادی پیتزا بپردازید . 

 

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری