آگهی های ویژه و پرستاره: شیشه سکوریت

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت یکی از انواع شیشه هایی است که در ساخت و ساز استفاده می شود .سکوریت کردن یک عملیات حرارتی می باشد که بر روی شیشه ها انجام می شود تا ایمنی و مقاومت آنها را بالا ببرد . شیشه سکوریت یا شیشه نشکن از مهمترین شیشه های مورد استفاده ایمن می باشد که تقریبا عمر آن در ایران به بیش از 45 سال می رسد .
اولین کارخانه تولید کننده این شیشه در ایران شیشه میرال بود . به همین سبب این شیشه را با این نام نیز می شناسند .
در ابتدا تجهیزات این شیشه از کشور های خارجی وارد می شد اما با گذشت زمان کارخانه های بسیاری به تولید این شیشه ها پرداختند .

شیشه سکوریت


مزیت شیشه سکوریت :


شیشه سکوریت دارای مقاومت بالاتری نسبت به شیشه معمولی می باشد . به طور معمول مقاومت آن بعد از سکوریت کردن تا 5 برابر افزایش می یابد .
همچنین مزیت دیگر آن کاهش میزان صدمه دیدن می باشد . زیرا شیشه سکوریت بعد از شکستن به قطعاتی با لبه ها صاف تبدیل می شود که قابلیت برش در آنها به نسبت شیشه معمولی تا حد زیادی کاهش می یابد .
به علت این مزایا از شیشه سکوریت بیشتر در مکان هایی که نیاز به مقاومت و استحکام در برابر حرارت و همچنین امنیت ، می باشد استفاده می شود .
برای مثال در شیشه عقب و جانبی خودرو ها از این شیشه ها استفاده می شود .


با پیشرفت های معماری و زیبا سازی ساختمان ها استفاده از شیشه در ساختمان از جمله در نما و درهای داخلی افزایش یافت . مسلما استفاده از شیشه معمولی می توان خطرات بسیاری برای افراد داشته باشد . به همین سبب با سکوریت کردن شیشه ها ، علاوه بر مقاومت در برابر شکستگی ، خطرات بعد از شکستن شیشه نیز کاهش می یابد .
به همین سبب در ادارات و فروشگاه هایی که از نمای مدرن استفاده می شود ،  شیشه سکوریت کاربرد بالایی دارد.

شیشه سکوریت

سکوریت کردن شیشه :


برای سکوریت کردن شیشه ابتدا با درجه بالا تا 700 درجه ، به شیشه حرارت می دهند . این حرارت به صورت یکنواخت بوده و تا جایی ادامه می دهند که شیشه نرم شود . سپس سریعا به دو سمت شیشه که حالت خمیری و نرمی را گرفته ، هوای سرد می دمند تا خنک شود و چون این دمای سرد و عملیات خنک سازی از خارج سطح انجام می پذیرد سطح شیشه سریع تر از داخل آن خنک شده و موجب استحکام بالای شیشه می شود .

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری