آگهی های ویژه و پرستاره: شرکت قالب بتن

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره شرکت قالب بتن

شرکت قالب بتن

شرکت قالب بتن

یک شرکت قالب بتن در امر ایجاد یک ساختمان امن نقش به سزایی دارد حال اگر این شرکت قالب بتن یک شرکت معبری باشد برای حفظ اعتبار خود هم که شده از مواد مرغوب استفاده می کند.

در مورد ساخت قالب بتن و شرکت قالب بتن بیشتر بدانیم:

جهت ساخت یک سازه بتنی نیاز به قالب هایی است که این قالب ها توسط شرکت قالب بتن ساخته می شود. این شرکت قالب بتن قالب های مختلفی اعم از چوبی، فلزی، پلاستیکی و ... می سازد. در قدیم از قالب های چوبی بسیار استفاده میشد چون خیلی ارزان تر از بقیه قالب های بتنی می باشد اما طول عمر کمتری دارد و ساخت آن در محل اجرا توسط نجار ها آماده میشود و نیاز به ساخته شدن در شرکت قالب بتن ندارد، یک مزیت آن این است که در همه جا میشود از آن استفاده کرد اما برای پروژه های بزرگ وقت گیر است.

همچنین جنس نئوپانی که برای ساخت آن استفاده میشود دارای عمر پایینی است. امروزه باز هم در بیشتر جاهایی که دستمزد کارگر کمتر است از این نوع قالب ها استفاده میشود.

 

انواع قالب بتن :

 

امروز شرکت قالب بتن دیگر مثل قدیم زیاد از قالب های چوبی نمی سازد. الان دیگر زمان استفاده از قالب بتن چوبی که دارای ضریب تکرار خیلی کمی است تمام شده و قالب فلزی توسط شرکت قالب بتن ایجاد شده اند، این قالب های فلزی توسط شرکت قالب بتن تولید شده و نسبت به قالب چوبی مزایای دارد که به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد اولین مزیت این قالب ها طول عمر بالا و تعداد تکرار زیاد آن میباشد، ساخت این قالب ها خیلی سریع تر از قالب بتن چوبی می باشد و خیلی مزیت های دیگری دارد که در اینجا از نام بردن آن ها نا توانیم.

 

قالبهای مذکور دارای یک عیبی می باشد که آن هم وزن آنهاست که زیاد است شرکت قالب بتن برای این مشکل یک راه حلی دارد که در ادامه میگوییم. این قالب ها در دیوار ها در ستون ها و سقف ها و... استفاده میشود که در سقف ها برای ارتفاع کمتر از جک های فلزی استفاده میشود.

وزن زیاد این قالب فلزی بتن  به دلیل جنس آنهاست که فلزی می باشد و فلز سنگین می باشد.

قالب های لبه خم کمی سبکتر هستند اما برای برخی جاها مناسب نیستند به خاطر لبه خم آنهاست شرکت قالب بتن این قالب ها را برای جاهای مخصوصی ساخته است چون در همه جا به خاطر لبه خم آنها نمی توان دقیق قالب ها را به هم متصل کرد و بعد از بتن ریزی بتن از لبه های آنها بیرون ریخته و شکل نا مناسبی به وجود می آورد.

 

لوازمی که برای اتصال قالب بتن به یکدیگر لازم است توسط شرکت قالب بتن ساخته میشود که عبارتند از: پین،گوه ، گیره و...

قالب های پلای وود

این نوع قالب ها توسط شرکت قالب بتن از ترکیب پلی پروفن و فلز ساخته میشود که نسبت به قالب های فلزی دارای وزن کمتری بوده و توسط گیره های مخصوصی که توسط شرکت قالب بتن ارائه میشود به هم متصل میشود.

 

این نوع قالب ها در اجزای مختلف ساختمان قابل استفاده بوده مثل ستون ها، سقف ها، دیوار و... و در صورت مشابه بودن نقشه میتوان این قالب ها را بدون باز کردن توسط جرثقیل به محل مورد نظر برده و استفاده نمود . شرکت قالب بتن هم این را در نظر گرفته و آنها را به گونه ای ساخته که قابل حمل باشد.

این سیستم ها دیگر توسط شرکت قالب بتن به گونه ای ساخته شده که برای نگهداری نیازی به پشته و ... ندارد همچنین وزن سبکی دارند که نسبت به این وزن سبکشان دارای استحکام بالاتری نیز می باشند، سطح صاف این قالب ها هم از ویژگی های دیگر این قالب ها می باشد استفاده از این قالب ها صرفه جویی در هزینه هاست.

از لحاظ ایمنی این قالب ها خیلی مناسب بوده و از شرکت قالب بتن به خاطر این ایده فوق العاده باید تشکر نمود.

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری