آگهی های ویژه و پرستاره: سوله کارکرده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره سوله کارکرده

سوله کارکرده


محاسبه قیمت سوله کارکرده


سوله کارکرده بر اساس عواملی قیمتی متغیر دارد که مربوط به سازه های فولادی است شاید این قیمت نوشته شده بر روی پیش فاکتور دارای اعتبار کوتاهی باشد چون هر روز قیمت سازه های فلزی تغییر می کنند.
سوله کارکرده با توجه به طراحی انجام شده روی سوله و همچنین تخریبی که در سوله اولیه رخ داده باید ابتدا تعمیرات لازم انجام شده تا به استاندارد لازم جهت فروش برسد سوله کارکرده را پس از انجام این تعمیرات باید به دقت رنگ آمیزی کرد تا از زنگ ضدگی سوله جلو گیری شود.

 

سوله کارکرده

قیمت انواع سوله کارکرده
سازه های فلزی انواع مختلفی دارد که سوله یکی از نوع هاست پس اگر قصد خرید سوله کارکرده را داشته باشید ابتدا باید انواع این سوله ها را بشناسید.

 

قیمت سوله کارکرده به شکل ^
این سوله ها به سوله قوسی معروفند
زمین محل اجرای سوله
زمین مورد نظر با توجه به جنوبی و شمالی بودن یا شرقی و غربی بودن و همچنین شیب زمین و میزان خاک برداری مورد نیاز در قیمت تمام شده سوله بسیار نقش مهمی دارد.

 

میزان تراکم خاک
میزان تراکم خاک تاثیر زیادی بر روی ساخت سوله دارد چون که هرچه زمین خاکش سست تر باشد برای جلو گیری از خطرات ریزش باید بتن ریزی و آلماتور بندی قوی تری صورت گیرد.

 

قیمت سوله
سوله با توجه به نیاز هایی در ابعاد و وزن های مختلفی ساخته می شود که با توجه به این موارد و مواردی که اشاره می کنیم در قیمت سوله ها تاثیر به سزایی دارد.

 

سوله کارکرده

خرید سوله کارکرده
در خرید سوله کارکرده چند مورد هائز اهمیت است از جمله عرض و ارتقاع و زن سوله ها که باید به حد کافی در این موارد دقت شود.
مهم تر از آن سوراخ های سوله ها و اتصالات لازمه در آنهاست که باید به حد کافی محکم باشد تا سوله مقاومت لازمه را کسب نماید.
باید به وزن سوله ها دقت بیشتری شود به هر حال هدف از خرید سوله کارکرده قیمت کم آن است اگر سوله دست دوم وزن بیشتری داشته باشد برای متراژ مورد نظر از یک قیمتی که گفته میشود حساب کنید و برای سوله نو که وزن سبک تری دارد و قیمت آن بالا تر است برای همان متراژ سفارش دهید خواهید دید که قیمت ها برابر میشود که در این مورد استفاده از سوله نو بهتر از سوله دست دوم است به خاطر مزیت هایی که  دارد.

 

از نکات دیگری که در خرید سوله کارکرده باید توجه داشته باشید رنگ کاری و محم بودن اتصالات آن است.
و در آخر باید توجه کنید که استفاده از سوله دست دوم در محل هایی که نیاز به نظارت شهرداری و نظام مهندسی نیست قابل اجراست و گرنه در تاییدیه به مشکل بر خواهید خورد.

 

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری