آگهی های ویژه و پرستاره: سوله دست دوم

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره سوله دست دوم

سوله دست دوم

سوله نوعی سازه فضایی عظیم می باشد که در انبارها ، پارکینگ ها ، سالن ها ، فرودگاه ها ، کارخانه ها و .... کاربرد دارد . سوله ها از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشند . از سوله آماده  می توان استفاده مجدد نمود . سوله دست دوم یکی از انواع سوله ها می باشد که برای افرادی که نمیخواهند هزینه زیادی را بپردازند استفاده می شود . 
سوله دست دوم و یا سوله کارکرده معمولا برای خطوط تولید شرکت ها و کارخانه هایی می باشد که معمولا قسمتی از کار خود را متوقف نموده اند .

سوله دست دوم

یکی از مهمترین نکات در خرید سوله کارکرده تعمیر و بازسازی سوله می باشد . زیرا سوله دست دوم ممکن است در طول مدت استفاده تخریب و یا در زمان انتقال و جابه جایی آسیب دیده باشد . به همین سبب سوله دست دوم نیاز به بازسازی ، ترمیم و رنگ آمیزی دارد تا بتوان مجددا از آن استفاده نمود . 

 برای مثال در برخی موارد ممکن است نیاز باشد قطعات و ستون هایی از سوله دست دوم برای استفاده مجدد تعویض شود .  البته باید توجه شود قبل از رنگ آمیزی و روغن کاری سوله دست دوم ابتدا باید آن را خشک نموده و سطح آن را از هر گونه زنگ زدگی و خوردگی و ... پاک سازی کرد . همچنین در هنگام رنگ آمیزی باید به شرایط محیطی نیز توجه نمود و از رنگ آمیزی در شرایط هوایی یخبندان و مه آلود و دارای رطوبت جلوگیری نمود . بهتر است دو لایه رنگ به منظور آستر زده شود .

بعد از رنگ آمیزی سوله دست دوم نیز نیاز به مراقبت و نگهداری از آن در برابر خوردگی می باشد. به طور کلی  استفاده از سوله کارکرده مقرون به صرفه می باشد . 
 

سوله دست دوم

سوله کارکرده برای چه افرادی مناسب است ؟
 

سوله دست دوم برای افرادی مفید می باشد که نمی خواهند هزینه زیادی را بپردازند . همچنین درصورتی که شرایط آب و هوایی محل شما مناسب بوده و سوله دست دوم نیز کار  شما را پیش می برد ، می توانید از این سوله استفاده کنید . مورد مصرف دیگر برای سوله کارکرده ، شرکت هایی هستند که نیاز به استفاده کوتاه مدت از سوله دارند . یا پس از مدتی مکان خود را تعویض خواهند نمود . 
سوله دست دوم در شرکت ابتدا دپو و انبار می شود و سپس در هنگام فروش دوباره سرهم بندی و مونتاژ می شود . بههمین دلیل به سوله دست دوم ، دمونتاژ نیز می گویند .

 

مطمئنا قیمت یک مبحث حائز اهمیت در خرید می باشد که سوله دست دوم از این لحاظ دارای مزیت می باشد . برای سفارش سوله دست دوم ابتدا بهتر  است با دقت شرکت هایی که در  این حوزه فعالیت دارند را بررسی نمود و سپس سوله ای مناسب با کارکرد خود انتخاب و خریداری  نمود .

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری