آگهی های ویژه و پرستاره: سوله آماده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره سوله آماده

سوله آماده

سوله یکی از سازه های عمرانی می باشد که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرید . سوله ها دارای انواع مختلفی می باشند . از جمله سوله آماده ، سوله تک دهانه ، سوله قوسی ، سوله کارکرده و یا سوله دست دوم و .... که خریدار با توجه به نیاز خود می تواند مناسب ترین نوع را انتخاب نماید . 
سوله آماده یکی از انواع سوله می باشد که به آن سوله پیش ساخته نیز می گویند . به طور کلی می توان به سازه های فلزی که دارای شیب هستند سوله گفت . این سازه ها در ساختمان های صنعتی ، کشاورزی و ... دارای کاربرد هستند . 


سوله آماده

کاربرد سوله آماده : 
 

سوله آماده در مکانهایی از جمله : پارکینگ ، کارخانه ، انبار ، مرغداری ، تعمیرگاه ها ، فروشگاه ها ، آشیانه هواپیما ، سالن ها و ... کاربرد دارند . 

مزایای سوله آماده :
 

حمل و نقل آسان ، قابلیت جابه جایی
ظاهر زیبا 
صرفه جویی در زمان 
قابلیت نصب و استفاده مجدد 
قیمت مناسب و به صرفه
استحکام و مقاومت در برابر باد ، آب و هوا

امروزه سوله آماده در سراسر جهان طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است و براساس ابعاد دهانه ، ارتفاع ، میزان مقاومت در برابر باد و باران و برف و همچنین طراحی آن متفاوت می باشد.

سوله آماده

تقسیم بندی سوله آماده براساس دهانه :
 

سوله تک دهانه 
سوله دو یا چند دهانه با ستون مشترک
سوله چند ضلعی
سوله قوسی 

طراحی سوله آماده :
طراحی سوله امری تخصصی می باشد و نیاز به متخصص  در این زمینه می باشد . در طراحی سوله آماده باید به نکاتی  توجه نمود که عدم رعایت آن ممکن است ضررهایی را به دنبال داشته و صرفه اقتصادی را زیر سوال ببرد . 

 

نصب سوله آماده :
در هنگام نصب سوله آماده نیز باید به نکاتی توجه نمود . از جمله شرایط محیطی و آب و هوای منطقه . همچنین خاک منطقه ، جنس و مقاومت آن و زلزله خیز بودن منطقه از موارد حائز اهمیت می باشد .  جهت باد و میزان بارش برف و باران نیز از دیگر  موارد قابل توجه می باشد .

در ایران نیز مانند سایر کشورها شرکت های بسیاری به طراحی و فروش سوله آماده می پردازند . قبل از سفارش باید به نکات بیان شده توجه نمود و همچنین قیمت های شرکت های مختلف را بررسی کنید . همچنین به چگونگی اجرای سوله آماده نیز توجه کنید زیرا جوش کردن و یا پیچ کردن قطعات به هم دیگر نیز در مقاومت ، امنیت و کیفیت سوله تاثیر گذار خواهد بود . در بالای صفحه لیستی از شرکت های ارائه کننده سوله ، لیست شده اند که می توانید با مقایسه آنها شرکت مناسبی را انتخاب نمایید .
شما نیز اگر رد حوزه سوله آماده به فعالیت می پردازید می توانید اطلاعات خود را ثبت نمایید تا شما نیز یکی از فروشندگان سوله ما باشید .


 

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری