آگهی های ویژه و پرستاره: ساخت غرفه نمایشگاهی

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره ساخت غرفه نمایشگاهی

ساخت غرفه نمایشگاهی
 

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی
 

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی به صورت مدور و هلالی شکل یا استفاده از طرح هاییی که نیاز به شابلن دارند نیازمند نجار و استفاده از ابزار آلاتی است، شرکت های ساخت غرفه نمایشگاهی معمولا کارگاهی برای چنین کاری ندارند به همین دلیل باعث می شود که این شرکت ها از نجارهایی به صورت پروژه ای برای این کار استفاده نمایند که این امر باعث افزایش هزینه ها خواهد شد و این شرکت ها مجبورند ساخت غرفه نمایشگاهی را با هزینه های بالایی انجام دهند که هم برای خود شرکت و هم برای مشتری صرفه اقتصادی نخواهد داشت.


ساخت غرفه نمایشگاهی

 

کارهای لازم برای ساخت غرفه نمایشگاهی
 

ورق های نئوپان مانند هر محصول دیگر انواع مختلفی دارند. که این تفاوت در جنس آنهاست که در هزینه این ورق ها هم تاثیر دارد. هرچه ورق سطحی صاف تر داشته باشد کار برش آن هم ساده خواهد بود. همچنین در رنگ آمیزی آن باعث خواهد شد که رنگ به خوبی روی آن بنشیند در ساخت غرفه نمایشگاهی بهتر است از جنس های بهتری استفاده شود و استفاده از ورق هایی که قبلا در سایر نمایشگاه ها استفاده شده است پیشنهاد نمی شود. از این ورق های کهنه بهتر است در کف سازی در غرفه ها استفاده شود.
 

در هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی عوامل دیگری نیز تاثیر دارند که به آن ها خواهیم پرداخت.
شرکت هایی که در نمایشگاه ها شرکت می کنند برای معرفی بهتر و جذب بیشتر مخاطبین باید اصولی را در مورد ساخت غرفه نمایشگاهی رعایت کنند که در ادامه به بررسی این اصول خواهیم پرداخت.

 

ایده طراحی غرفه نمایشگاهی
 

قبل از ساخت غرفه نمایشگاهی ایده اولیه آن نقش بسیار مهمی در این امر خواهد داشت این طرح و ایده، رنگ های مورد استفاده، تزئینات داخل غرفه و... همه و همه باید در جهت ارائه بهتر خدمات و معرفی هرچه بیشتر محصولات گردد و متناسب با محصولات ارائه شده و هدف نمایشگاه باشد به طوری که تصویر خوبی را از محصولات شرکت در ذهن بازدید کنندگان قرار دهد.

 

ساخت غرفه نمایشگاهی

 

مزایا
طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی برای جلب مشتری است و می تواند تصویر ساز خوبی از محصولات باشد.
در ساخت غرفه نمایشگاهی طراحانی به دور هم جمع می شوند و ایده های خود را مطرح می کنند تا با ترکیب این ایده ها بهترین طرح را ارئه دهند.

 

نکات طراحی و ساخت غرفه
نکته ای که مورد غفلت نباید قرار گیر این است که بعد از ارائه طرح با مجریان ساخت هم مشورت نمایند اگرچه طراحان خود در این کار متخصص هستند اما شاید سازندگان پیشنهادی برای بهتر و تکمیل تر شدن طرح با توجه به تجربه های خود داشته باشند.

 

ساخت غرفه و طراحی داخلی


پس اجرا و ساخت غرفه نمایشگاهی نوبت به تزئین دکوراسیون داخلی آن می رسد. در ساخت غرفه نمایشگاهی و همچنین تزئین آن ممکن است برخی وسایل باشند که اگرچه ضروری اند اما نباید در معرض دید قرار گیرند.
طراحی غرفه ایده آل
وسایل مورد استفاده در ساخت غرفه نمایشگاهی نباید طوری باشند که دست و پا گیر باشند و نه منظره نا خوشایندی را ایجاد نمایند همچنین مبلمان داخل غرفه باید با طرح کلی غرفه هماهنگ باشد. از نور پردازی نباید غافل شویم با نور پردازی می توان توجه بازدید کننده را به قسمتی از غرفه بیشتر و به قسمت هایی که مد نظرمان نیست محدود کنیم. همه این کار ها اگر با طرح و تفکر قبلی انجام شود باعث بهتر شدن غرفه ها و ارائه بیشتر و بهتر محصولات خواهد شد.

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری