آگهی های ویژه و پرستاره: تولید قالب بتن

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره تولید قالب بتن

تولید قالب بتن

طراحی و تولید قالب بتن

در ساختمان ها و ابنیه قالب های بتنی نقش عمده ای دارند. به همین دلیل به تولید قالب بتن می شود. هزینه ساخت آنها بسته به شکل آنها، استحکام آنها، موارد کاربرد آنها و... متغیر است در بیشتر موارد تقریبا سه چهارم هزینه یک محصول بتنی مثلا ستون را به خود اختصاص میدهد.

                          تولید قالب بتن

طرح قالب بتن باید به گونه ای باشد که در تولید قالب بتن اولا آسان باشد ثانیا هزینه کمتری داشته باشد و از همه مهمتر باید استحکام بالاتری داشته باشد و در مقابل انواع مختلف فشار ها مقاوم باشد تا بتن از قالب بیرون نریزد یا به اصطلاح شکم ندهد. همچنین باید سطح صافی هم داشته باشد زیاد تکه تکه بودنش باعث باقی ماندن جای درزها میشود هر چه تکه ها کمتر و بزرگتر بهتر در تولید قالب بتن همه نکات را باید در نظر گرفت.

مخارج تولید قالب بتن باید باتوجه به نیازها تعمین شود نه افراط نه تفریط به اندازه اگر چیز اضافه ای باشد هم در تولید قالب بتن مشکل میشود هم مخارج اضافی به وجود می آید.

مصالح مصرفی برای تولید قالب بتن باید به دقت بررسی شود و با توجه به نیاز ها متناسب باشد. باید پابه پای هم پیش بروند.

روش مناسب برای حمل و تولید قالب بتن و نصب آن در محل مورد نظر در نظر گرفته شده باشد.

انواع مصالح کاربردی نیز تاثیر زیادی دارد در انتخاب قالب بتنی مورد نظر باید دقت شود و بر حسب مورد انتخاب شود مثلا قالب بتن چوبی سبکتر است ولی مقاومت کمتری نسبت به قالب های دیگر دارد قالب بتن پلاستیکی سبک تر است اما هزینه بالایی دارد و به تعداد دفعات بیشتری می توان از آن استفاده کرد. قالب فلزی هم نسبت به هزینه نسبت به سایرین بهتر است همچنین عمر خوبی هم دارد و می توان از به تعداد دفعات بیشتری استفاده کرد اما یک عیبی که دارد وزن سنگین آن است، که این هم به کمک بالابر و اجزای دیگری که دارد یا چند تکه بودن قابل حل است.

خوب در انتخاب آن باید از عمر بیشتر نیز در نظر گرفته شود و همچنین باید طوری در تولید قالب فلزی بتن توجه شود که از آنهایی که چند بار باید استفاده شود مورد استفاده قرار بگیرد یعنی یکبار مصرف نباشد و دارای عمر مفید بیشتری باشد.

قالب نیوجرسی

تولید قالب بتن نیوجرسی از زمانی آغاز شد که در آمریکا در ایالت نیوجرسی دولت آمریکا تصمیم به جدا سازی بزرگراه ها کرد اغلب برای حفاظت اقدام به تولید قالب بتن نیوجرسی میکنند.

                                                     تولید قالب بتن

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری