آگهی های ویژه و پرستاره: بلوک بتنی

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره بلوک بتنی

نحوه ی تولید بلوک بتنی

بلوک بتنی

امروزه برای ساخت دیوار های و سازه های مختلف در مناطق مختلف شهری و روستایی جهت سرعت در پیشرفت کار به جای آجر از بلوک های بتنی در ابعاد و اندازه های مختلف استفاده می شود.

امروزه برای ساخت دیوار های مختلف در مناطق مختلف شهری و روستایی جهت سرعت در پیشرفت کار به جای آجر از بلوک های بتنی استفاده می شود. این نوع از بلوک ها در مصارفی مانند دیوار های باغ ها، دیوار مشرف به کوچه و یا برخی از سازه های کوچک شهری و روستای نیز به کار می رود.

بلوک بتنی

بلوک بتنی چگونه تولید می شود؟
با توجه به این موضوع که استفاده از این نوع محصول در انواع کاربرد ها بسیار مورد نیاز بوده و اکثرا در مناطق بسیاری برای آن تقاضا وجود دارد. برخی از افراد سعی می کنند تا با استفاده از قالب زن های دستی بلوک بتونی این نوع از مصالح را تولید کرده و به بازار عرضه نمایند. این نوع از بلوک های بتنی دارای کیفیت متفاوتی هستند زیرا از آنجایی که تولید کنندگان مختلف برای تولید از میزان مختلفی از سیمام درتولید بلوک بتنی استفاده می کنند، کیفیت محصول نهایی آنها نیز متفاوت است و برخی به هیچ عنوان ارزش استفاده در سازه های مختلف را ندارند و حتی در حمل و نقل به محل استفاده بسیار دچار تخریب شده و دور ریز بسیاری را متحمل پیمانکار می کنند.


در آن سوی برخی تولید کنندگان بلوک بتونی با بهره گیری از دستگاه های مختلف و به روز که توانای تولید انواع مختلف بلوک بتنی در شکل ها و اندازه های متفاوتی را دارند استفاده می کنند. این سری از تولید کنندگاه با بهره گیری از اصول استاندارد در اختلاط و رعایت میزان مناسب سیمان مصرف شده موجب افزایش کیفیت و مقاومت بلوک بتنی می شوند. علاوه بر این موضوع با توجه به اینکه این نوع از بلوک بتنی توسط دستگاه های هوشمند قالب ریزی و فشرده می شوند از لحاظ کیفیت کلی از میزان یکسانی در یک سری از تولید برخوردار هستند. و تفاوتی چشمگیری در میان بلوک های بتنی تولید شده در یک سری مشاهده نمی شود.


علاوه بر این موضوع در این نوع از خط تولید امکان بهره گیری از قالب های مختلف وجود دارد که به تولید کنندگان این محصول ین امکان را می دهد تا بر حسب ناز مختلف مصرف کنندگان و بازار مصرف به تولید انواع مختلف بلوک بتنی بپردازند. اغلب این انواع در سه نوع مختلف به بازار ارائه می شود زیرا کاربرد بلوک سیمانی تنها محدود به استفده از این سه نوع بوده و در مصارف خاص دیگری از این نوع محصول استفاده نمی شود.

بلوک بتنی

قیمت انواع بلوک بتنی موجود در بازار
از آنجایی که بلوک بتنی به صورت دستی نیز تولید می شود قیمت بر اساس نیاز بازار در هر منطقه متفاوت است برخی از تولید کنندگان برای اینکه در صحنه ی رقابت عقب نمانند با عدم رعایت اصول استاندارد در تولید محصول و کاستن از مواد مصرفی در جریان تولید قیمت نهایی را پایین تر از عرف بازار اعلام می کنند این در حالی است که خرید این نوع از محصولات نه تنها مقرون به صرف نبوده بلکه علاوه بر دور ریز حمل و نقل از امنیت و استاندارد لازم در جهت استفاده از آن در سازه نیز برخوردار نیستند.


با توجه به این موضوع دقت در کیفیت و مقاومت این نوع از محصولات در هنگام خرید بسیار مهمتر از قیمت آن است زیرا هرچقدر هم که شما محصول خود را با قیمت پایین تر خریداری کرده باشید اما از لحاظ مقاومت و ماندگاری از نمره ی قابل قبولی برخوردار نباشد شما در خرید خود ضرر کرده اید زیرا سازه ای که با بلوک بتنی ناایمن ساخته شود بی شک در اثر عوامل طبیعی به سرعت دچار تخریب شده و از طول عمر مناسبی برخوردار نخواهد بود. و ممکن از در کمترین زمان ممکن دچار تخریب گردد.
 

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری