آگهی های ویژه و پرستاره: بالابر

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره بالابر

بالابر


بالابر به دستگاهی گفته می شود که از آن برای حمل و بار کردن وسیله ,دستگاه ,اشیا و یا نفرات استفاده می شود.بالابر در دو جهت می تواند کار کند یعنی بالابر می تواند کردن وسیله ,دستگاه ,اشیا و یا نفرات در جهت بالا و یا جهت پایین حمل و نقل کند.به طور کل بالابر برای کار در ارتفاعات بالا یا در کارخانه ها و کارگاه ها برای انتقال لوازم مورد نیاز برای ادامه کار و سهولت کار به کار می رود.

بالابر

بالابرها را از اهرم های مختلف و مناسبی به منظور بالابری بار یا اشیا یا نفرات می سازند.بالابر ها در اساس تفاوت های بنیادینی با جرثقیل ها و انواع بالاکشنده های اهرمی دارند.در هر یک از جرثقیل ها و اهرم ها ی بالابرنده بر حسب نیاز مخاطبین و بر اساس کاربرد دیزاین و تولید می شوند.در هر یک از این دستگاه های اهرمی و بالابر مورد هایی وجود دارد که باعث می شود تا نوع اهرم و بالابر مشخص شود.مورهای تعیین کننده برای بالابر شامل  امنیت ,حیطه و محدوده کار ,تعداد سرنشین , کاربرد بالابر ,هزینه و نوع مکانیزم را مشخص می کند.
 

انواع بالابر را در توضیحات زیر به شما معرفی می نماییم : 
 

بالابر سیار

بالابر سیار به نوعی از بالابر گفته می شود که جهت انجام کار در ارتفاعات بالا برای حمل و نقل نفرات و اشیا و یا برای انجام کارهایی مانند کار ساختمانی , رنگ کردن و یا هرکار دیگری که انجام دادن آن ملزم به بودن در ارتفاع بالاتر باشد.
بالابر سیار خود به دو نوع بالابر تقسیم می شود که که عبارتند از بالابر سیار عمودی و بالابر سیارعمودی و افقی.

 

بالابر سیار عمودی و بالابر سیار عمودی و افقی هر یک کاربرد مخصوص به خود را دارند :
بالابر سیار عمودی برای انجام امور در ارتفاعات متفاوت است. بالابر سیار عمودی متصل به جایگاهی ثابت است که بتواند تنها در جهت عمودی رفت و آمد داشته باشد.
بالابر سیار عمودی و افقی برای انجام امور در ارتفاعات خیلی زیاد و محل های فرعی می باشد.بالابر سیار عمودی افقی متصل به کامیون ها می باشد.

 

نوع دیگری از بالابر وجود دارد که به آن بالابر ثابت می گویند. بالابر ثابت در کارخانه ها ,کارگاه ها ,و انواع اداره جات و کارخانه های صنعتی به کار میرود .بالابر ثابت برای حمل و نقل اشیا به کار می رود
 

بالابر ثابت آکاردئونی نیز نوع دیگری از بالابر محسوب می شود.در بالابر ثابت آکاردئونی در این حالت اهرم سیزور یا همان اهرم قیچی بوسیله جک باز شده و سطح مورد نظررا بوجود می اورد.
به هنگام استفاده از بالابر این نکات را حتما در یاد داشته باشید


بالابر

کار با هر وسیله نقلیه می تواند خطرناک باشد.بالابرهایی که  برای جابجایی طراحی شده اند می توانند از بسیاری جهات باعث آسیب شوند:
افراد در هنگام کار با بالابر به هنگام جابجایی قطعات ماشین آلات و مواد با بالابر می توانند آسیب ببینند. 
لبه های تیز بالابر می تواند باعث کاهش و آسیب جدی شود، قطعات آسیب دیده و  قطعات سطح خشن و تیز بالابر ممکن است خطرات جدی به همراه داشته باشد.
بخشی از دستگاه بالابر، مواد و انتشارات (مانند بخار یا آب) می تواند به علت سوختگی یا هرچیز دیگری  باعث ایجاد شوک الکتریکی و سوختگی می شود.
تجهیزات و یا اتصالات نادرست بالابر می تواند غیر قابل اعتماد و شکستگی های بالابر های ناشی از  ضعیف بودن بدنه بالابر یا توجه نکردن به تعمیر و نگهداری بالابر ممکن است خطرات جبران ناپزیری به جای آورد.

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری