آگهی های ویژه و پرستاره: انواع قالب بتن

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره انواع قالب بتن

انواع قالب بتن

قالب بتن به قالب هایی موقت یا ثابت می گویند که در ساختمان سازی استفاده می شود. امواع مختلفی هم دارد که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

انواع قالب بتن

قالب چوبی سنتی :

یکی از انواع قالب بتن قالب چوبی سنتی می باشد که جنس این قالب از چوب، تخته سه لای و هرچیز چوبی دیگر البته باید توجه داشت که منظور در اینجا از هرچیز ، چیزهایی است که مقاوم باشند هر چوبی مثل چوب های درختان سوزنی که دارای مقاومت بیشتری است استفاده می شوند.

استفاده از انواع قالب بتن چوبی دیگر زیاد کاربردی نیست به دلیل عمر کم آنها ولی انعطاف پذیری دارند که باعث می شود در هر جای مختلفی حتی در پروژه های پیچیده از آنها استفاده نمود.

امروزه در بعضی جاها که حقوق کارگر کمتر است از این نوع قالب استفاده می شود.

مجموعه قالب بتنی مهندسی :

یکی دیگر از انواع قالب بتن این نوع می باشد که در این نوع قالب بتنی از چهار چوب فلزی یا آلومینیومی استفاده میشود که بتن را در سطح داخلی این نوع قالب می ریزند. این نوع از انواع قالب بتن نسبت به انواع قالب بتن دیگری مثل نوع چوبی دارای هزینه کم نسبت به عمر مفید زیاد می باشد و محمکمتر است.

قالب بتن پلاستیکی :

از انواع قالب بتن می توان به قالب پلاستیکی هم اشاره کرد کی این یکی از انواع قالب بتن سبک به حساب می آید در عین سبک بودن دارای استحکام بالایی نیز می باشد برای کسانی که می خواهند چروژه ای خوب با هزینه کمتر را داشته باشند این نوع قالب بتنی را برای آنها پیشنهاد می کنیم.

قالب روپوش دار یا عایق موقت :

یکی دیگر از انواع قالب بتن می باشد که در این نوع قالب بتن پس از سفت شدن بتن در محل باقی می ماند و عیق خوبی برای گرما و حرارت و صوت به شمار می رود.

قالب بتنی کوفور:

این هم از یکی دیگر از انواع قالب بتنی است که در ساختمان ها استفاده میشود و از قالب های آماده محسوب می شود در این نوع قالب پس از ریخته شدن بتن در این قالب توسط نیروی گرانشی یا باد آب بتن حذف شده و این قالب در جای خود باقی می ماند و وزن آن به گونه ایست که می توان آن را به راحتی حمل کرد چه با ماشین چه با دست. کوفور در کارخانه ساخته شده و مستقیما به دست مشتری میرسد.

این نوع قالب در اکثر جا ها همانند: ساختمان های واحدی، کارخانه ها، خانه های کوچک و بزرگ و همه جا قابل استفاده است.

مجموعه قالب های ساختاری ماندگار در محل :

یکی از انواع قالب بتن می باشد که از انواع ثابت است و بعد از استفاده در محل باقی می ماند جنس این نوع قالب بتنی از پلاستیک می باشد که برای ستون ها یا کف ها از آن استفاده میشود.

قالب بتن منعطف:

این نوع از انواع قالب بتن نسبت به انواع قالب بتن دیگر ذکر شده در بالا دارای انعطاف بیشتر، وزن سبک و ویژگی های دیگری است که جنس آن از پلاستیک بوده و قابل حمل است.

و اما هزینه اجرای این عملیات ها بستگی به نوع انتخاب شما دارد که در زیر تصویری از یک نوع قالب را برای شما به نمایش در می آوریم.

                                        انواع قالب بتن

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری