آگهی های ویژه و پرستاره: استیکر دیواری

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

جدیدترین آگهی ها ثبت شده و بروز شده

شما اولین نفر باشید در این دسته بندی آگهی ثبت نمایید.

درباره استیکر دیواری

استیکر دیواری

امروزه طراحان با استفاده از استیکر دیواری یا همان برچسب دیواری طرح جدیدی در دکوراسیون داخلی به وجود آورده اند که توانست محبوبیت و کاربرد فراوانی پیدا کند.

امروزه طراحان خوش ذوق با استفاده از استیکر دیواری یا همان برچسب دیواری طرح جدیدی در دکوراسیون داخلی به وجود آورده اند که توانست محبوبیت و کاربرد فراوانی پیدا کند. این سبک از طراحی دکورآسیون داخلی با بهره گیری از انواع اشکال در رنگ های مختلف زیبایی و جذابیت چشم نوازی به محیطی که در آن به کار بسته می شود می دهد و  چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند.

استیکر دیواری

استیکر دیواری چیست ؟
استیکرهای دیواری از جنس ورق های PVC ساخته می شوند که قابلیت چسبندگی داشته و می توان آنها را در طرح ها و شکل های دلخواه در آورد. این نوع از طراحی دکوراسیون داخلی قابلیت نصب و اجرا بر روی انواع مختلف سطوح صاف را دارد. و می توان آن را بر روی دیوار، کابینت، شیشه و یا هر سطح صاف دیگری به کار برد.
همانطور که بیان شد استیکر دیواری امروزه در طرح ها و شکل های فراوانی تولید شده و به بازار عرضه می شود. اما طرحه های فانتزی و کودکانه این نوع از طراحی طرفداران زیادی دارد. با توجه به این موضوع امروزه در کشور های اروپایی شرکت های فراوانی در این زمینه فعالیت می کنند .

 

مزایای استفاده از استیکر دیواری


استیکر دیواری

از جمله مزایایی که برای این سبک از طراحی دکوراسیون داخلی می توان نام برد عبارت است از این موارد:
امکان اعمال سلیقه در ایجاد انواع طرح های مختلف در رنگ  ها و سایز های گوناگون که قابلیت نصب و اجرا در انواع محیط های را دارد.
امکان نصب و اجرای بسیار آسان در تمام محیط های صاف به گونه ای که هر فرد به شکلی ساده و یا استفاده ار یک راهنمای ساده می تواند استیکر دیواری خود را نصب و اجرا نماید.
این نوع از طراحی دکوراسیون داخلی قابلیت شستشو با انواع مواد شوینده حتی آب را نیز دارد که در صورت هرگونه کثیفی میتوان با استفاده از آب آن را دوباره تمیز کرد. مقاومت و پایداری بالایی این محصول در برخورد با آب باعث می شود بتوان آن را در دوره های زمانی بسیاری تمیز کرد.
قیمت مناسب این محصول نیز از جمله ی عوامل بسیار مهم در استفاده از آن در انواع مختلف طراحی دکوراسیون داخلی می باشد که صاحبان منازل مسکونی و اداری مختلف را به استفاده از آن نسبت به سایر موارد مانند کاغذ دیواری مجاب می نماید.
در نهایت تنوع بالا در طرح و مدل ها ی مختلف نیز از جمله عوامل بسیار مهم می باشد که باعث شده است امروزه بیشتر مردم از این نوع محصول در طراحی نمای داخلی ساختمان های خود استفاده نمایند.

 

 نکات مهم قبل از خرید استیکر دیواری 
 

با توجه این نکته که قیمت انواع استیکر دیواری بر اساس اندازه متغییر است قبل از خرید این محصول می بایستی محل نصب آن به طور دقیق مشخص شود تا اندازه ی مورد نیاز از استیکر دیواری به دست آید. نکته ی بعدی انتخاب طرح مناسب با فضای انتخاب شده در ساختمان می باشد. بدون شک هر طرحی برای هر محیطی مناسب نخواهد بود به این دلیل می بایستی توجه کنیم استیکر خریداری شده را قرار است در چه محلی از ساختمان خود نصب کنیم .
سعی کنید نسبت به طرح استیکر دیواری که قصد خرید آن را دارید پیش زمینه ذهنی مناسبی داشته باشید تا در برخورد با انواع طرح های مختلف دچار مشکل نشوید.
دقت داشته باشید که استیکر ها قابلیت جابجایی داشته و می توانید به راحتی آن را از سطوحی جدا و در محلی دیگر نصب نمایید.
در صورتی که قصد خرید استیکر دیواری برای اتاق کودک خود را دارید توجه داشته باشید که اندازه و محل نصب آنرا طوری انتخاب نمایید که از دسترس کودک دور باشد تا وی نتواند به آن ها آسیب وارد کند. 

 

راهکار افزایش مشتری

اگر میخواهید هر روز از طریق تجارت ساز با شما تماس بگیرند به شما پیشنهاد میکنیم:

  • آگهی خود را ویژه ستاره دار نمایید
  • هر آگهی ویژه ستاره دار در صفحه اول و گروه ها بالاتر از همه آگهی قرار می گیرید
  • بدون هیچ محدودیتی در انتخاب ستاره و تثبیت جایگاه رتبه اول گوگل .
  • هر آگهی ویژه یک ستاره: 20 هزار تومان.
  • تعداد ستاره را بر اساس رقابت کار خود انتخاب کنید.
  • هر ستاره 20 هزار تومان.

تبلیغات بنری